„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.04.2010. Latvija-Rīga: Lielā talka. V.Jaunzeme: atkritumu dedzināšana izraisa impotenci un noved līdz homoseksuālismam+VIDEO

kulas_dedzinasana

Lielā talka

Sestdien visā Latvijā notika Lielā talka. www.talkas.lv teikts, ka kopumā valstī oficiāli bija nozīmētas 1347 talkošanas vietas, taču daudzi izvēlējās talkot arī individuāli. Talkotāji ir bijuši atsaucīgi un labprāt piedalījušies norisē.

V.Jaunzemes vārdi izsauc ažiotāžu

Lielās talkas rīkotāja un projekta Pēdas vadītāja V.Jaunzeme, dienu pirms talkas, intervijā Latvijas televīzijā VIDEO teica, ka atkritumu dedzināšana var atstāt iespaidu uz dedzinātāja bērnu reproduktīvo veselību un, iespējams, ka viņi var kļūt homoseksuāli,- ziņo spektrs.com

“Es vienkārši pateikšu – ja jūs dedzināsiet, tad jūsu bērni būs impotenti, iespējams homoseksuāli, iespējams, reproducēties nespējīgi, iespējams, slimos ar visām iespējamām alerģijām, astmām, sirdskaitēm un tā tālāk. Un jūs paši, protams, arī, un kaimiņi pie tam,” Viņa arī akcentēja, ka sekas, ko var izraisīt degšanas procesā izdalījušies dioksīni, ir neprognozējamas. Savās pārdomās dalījās V. Jaunzeme piektdien Latvijas televīzijas 1.kanālā, raidījumā Labrīt, Latvija!, atbildot uz kāda skatītāja jautājumu par atkritumu dedzināšanu.

V.Jaunzeme skaidroja, ka tas ir pasaulē atzīts uzskats, ka dabas piesārņojums rada nopietnas mutācijas nākamajās paaudzēs, kas, iespējams, var novest pie homoseksualitātes.

Protams, ka V.Jaunzemes izteikums nav atstāts bez ievērības. Homoseksuālistu kustība jau izvirzījusi plašu PR aizstāvēšanās-aizsargāšanās programmu, ievelkot tajā pat Latvijas prezidentu.

Valsts prezidents Valdis Zatlers aizstāv homoseksuālistus

“Valsts prezidents Valdis Zatlers ciena Vitas Jaunzemes ieguldījumu Lielās talkas organizēšanā, bet šādi izteicieni, kas var aizskart citus cilvēkus, nav attaisnojami,” žurnālistiem sacīja prezidenta preses sekretāre Ilze Rassa.

Saprotams, ka Lielās talkas patrons Valsts prezidents Valdis Zatlers ar valsts vīriem ir ratificējuši Lisabonas Līgumu, kas paredz homoseksuālistu un lesbiešu amorālā dzīves veida aizstāvēšanu. Tas pats arī attiecams uz parakstītajām ES direktīvām, bet vai prezidents mestos homoseksuālistu aizstāvības pozīcijā, ja Latvija nebūtu ES sastāvā? Kas to lai zina, varbūt tomēr prezidents nostātos Latvijas tautas pusē…

Valsts prezidents Valdis Zatlers neaizstāv Latvijas tautu

Ja Latvijas prezidents tik ātrā veidā mestos aizstāvēt savu nabadzībā izmisušo tautu un izvirzītu aizsardzības programmu, kas paredzētu kreditoru procentu likmju griestu noteikšanu, lai aizsargātu tautu no kreditoru/banku/investoru visatļautības, tad Latvijas tautai tiešām būtu ar ko lepoties!

Ko par V.Jaunzemes izteikumu saka zinātne?

Zinātnē ir atklāts, ka dažādas ķīmiskas vielas, kas ir plastmasas un citās dedzināmo drazu sastāvā, elpojot dūmus cilvēku organismā, var izraisīt dažādas seksualitātes izmaiņas to pēcnācējiem. Zinātnieki tos dēvē par “endocrine disrupting chemicals” (bieži darbojas līdzīgi dzimumhormoniem un izraisa- pāragru pubertāti, mātīšu virilizāciju).
Tas ir dūmos esošās indes ietekmē cilvēka reproduktīvo sistēmu un var atstāt ietekmi uz pēcnācējiem gēnu līmenī.

Tas tikai apliecina, ka V.Jaunzeme nav izteikusies aizskaroši, bet gan konstatējusi faktu.

7 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu(0)

Ukrainas prezidents Petro Porošenko uzsvēra Ukrainas Pareizticīgās Baznīcas neatkarības nozīmi un paskaidroja, ka „valstij nevajadzētu iejaukties Baznīcas darbībā”, -ziņo spektrs.com/risu.org.ua „Jo īpaši, ja tā ir ārvalsts. Ukrainas baznīcu nevar kontrolēt no Maskavas, laikā, kad Krievija mums uzbrūk, okupē Krimu, izraisa agresiju pret mūsu valsti austrumos, nogalina ukraiņus. Un tagad, izmantojot dažādus hibrīda kara elementus, tostarp

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu(0)

Pirms dažiem gadiem sensacionāla ziņa ir aplidojusi visu pasauli. To izveidojis viens no svētceļniekiem, kurš atbrauca uz Atonas svēto kalnu Grieķijas austrumos. Pēc pētnieku domām ierakstā dzirdama eņģeļu dziedāšana. . Materiāls sagatavots, izmantojot РЕН ТВ Странное дело un ХВ СОЮЗ Tulkoja: spektrs.com

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”(0)

Dokumentālā filmā „Latvijas simtgades lāpu gājiens” piedalījās lāpu gājiena dalībnieki, daloties ar savu piedzīvoto gājiena laikā. Filmas ievadā uzrunāja Ivo Pavlovičs, Saulkrastu un Skultes luterāņu baznīcu mācītājs. Filmas dalībnieki: Elīna Boguša, Vladislavs Ķīselis, Rūdolfs Kreislers, Juris Dobelis, Visvaldis Freidenfelds, Ritvars Eglājs, Ādams Lipinskis- Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētājs.  

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    No malas Lasot latviešu patriotu rakstus bieži vai nu jālasa kādas no dzīves atrautas teorijas, vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti «pēc noklusējuma» mums automātiski pienākas tas un tas, tiek piesauktas dažādas konvencijas un pat ANO dokumenti.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.