„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.04.2010. Latvija-Rīga: Lielā talka. V.Jaunzeme: atkritumu dedzināšana izraisa impotenci un noved līdz homoseksuālismam+VIDEO

kulas_dedzinasana

Lielā talka

Sestdien visā Latvijā notika Lielā talka. www.talkas.lv teikts, ka kopumā valstī oficiāli bija nozīmētas 1347 talkošanas vietas, taču daudzi izvēlējās talkot arī individuāli. Talkotāji ir bijuši atsaucīgi un labprāt piedalījušies norisē.

V.Jaunzemes vārdi izsauc ažiotāžu

Lielās talkas rīkotāja un projekta Pēdas vadītāja V.Jaunzeme, dienu pirms talkas, intervijā Latvijas televīzijā VIDEO teica, ka atkritumu dedzināšana var atstāt iespaidu uz dedzinātāja bērnu reproduktīvo veselību un, iespējams, ka viņi var kļūt homoseksuāli,- ziņo spektrs.com

“Es vienkārši pateikšu – ja jūs dedzināsiet, tad jūsu bērni būs impotenti, iespējams homoseksuāli, iespējams, reproducēties nespējīgi, iespējams, slimos ar visām iespējamām alerģijām, astmām, sirdskaitēm un tā tālāk. Un jūs paši, protams, arī, un kaimiņi pie tam,” Viņa arī akcentēja, ka sekas, ko var izraisīt degšanas procesā izdalījušies dioksīni, ir neprognozējamas. Savās pārdomās dalījās V. Jaunzeme piektdien Latvijas televīzijas 1.kanālā, raidījumā Labrīt, Latvija!, atbildot uz kāda skatītāja jautājumu par atkritumu dedzināšanu.

V.Jaunzeme skaidroja, ka tas ir pasaulē atzīts uzskats, ka dabas piesārņojums rada nopietnas mutācijas nākamajās paaudzēs, kas, iespējams, var novest pie homoseksualitātes.

Protams, ka V.Jaunzemes izteikums nav atstāts bez ievērības. Homoseksuālistu kustība jau izvirzījusi plašu PR aizstāvēšanās-aizsargāšanās programmu, ievelkot tajā pat Latvijas prezidentu.

Valsts prezidents Valdis Zatlers aizstāv homoseksuālistus

“Valsts prezidents Valdis Zatlers ciena Vitas Jaunzemes ieguldījumu Lielās talkas organizēšanā, bet šādi izteicieni, kas var aizskart citus cilvēkus, nav attaisnojami,” žurnālistiem sacīja prezidenta preses sekretāre Ilze Rassa.

Saprotams, ka Lielās talkas patrons Valsts prezidents Valdis Zatlers ar valsts vīriem ir ratificējuši Lisabonas Līgumu, kas paredz homoseksuālistu un lesbiešu amorālā dzīves veida aizstāvēšanu. Tas pats arī attiecams uz parakstītajām ES direktīvām, bet vai prezidents mestos homoseksuālistu aizstāvības pozīcijā, ja Latvija nebūtu ES sastāvā? Kas to lai zina, varbūt tomēr prezidents nostātos Latvijas tautas pusē…

Valsts prezidents Valdis Zatlers neaizstāv Latvijas tautu

Ja Latvijas prezidents tik ātrā veidā mestos aizstāvēt savu nabadzībā izmisušo tautu un izvirzītu aizsardzības programmu, kas paredzētu kreditoru procentu likmju griestu noteikšanu, lai aizsargātu tautu no kreditoru/banku/investoru visatļautības, tad Latvijas tautai tiešām būtu ar ko lepoties!

Ko par V.Jaunzemes izteikumu saka zinātne?

Zinātnē ir atklāts, ka dažādas ķīmiskas vielas, kas ir plastmasas un citās dedzināmo drazu sastāvā, elpojot dūmus cilvēku organismā, var izraisīt dažādas seksualitātes izmaiņas to pēcnācējiem. Zinātnieki tos dēvē par “endocrine disrupting chemicals” (bieži darbojas līdzīgi dzimumhormoniem un izraisa- pāragru pubertāti, mātīšu virilizāciju).
Tas ir dūmos esošās indes ietekmē cilvēka reproduktīvo sistēmu un var atstāt ietekmi uz pēcnācējiem gēnu līmenī.

Tas tikai apliecina, ka V.Jaunzeme nav izteikusies aizskaroši, bet gan konstatējusi faktu.

7 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

ASV draudze ziedo naudu iedzīvotāju parādu segšanai

ASV draudze ziedo naudu iedzīvotāju parādu segšanai(0)

ASV: Teksasas draudze Covenant Church vairāk nekā 4000 ģimenēm plāno ziedot naudu, lai tās varētu segt mājsaimniecību rēķinus un medicīniskos izdevumus. Ziedojumi būs vairāk nekā 10 miljonu dolāru apmērā, un daudzi ziedojumu saņēmēji būs kara veterāni,-ziņo spektrs.com/lkr.lv Draudzes mācītājs Stefans Hejs (Stephen Hayes) uzsver, ka apgabalā, kurā kalpo draudze, vairs nebūs neviens cilvēks ar parādu par medicīniskajiem

Aptauja: Latvijā Dievam tic 73% iedzīvotāju

Aptauja: Latvijā Dievam tic 73% iedzīvotāju(0)

Vairums Latvijas iedzīvotāju tic Dievam, tā liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Šogad martā iedzīvotājiem tika lūgts atbildēt, vai viņi tic Dievam, vai uzskata sevi par kristiešiem, vai arī netic Dievam,-ziņo spektrs.com/lkr.lv Vairums jeb 73% respondentu atzina, ka kopumā tic Dievam, taču viņu atbildes atšķīrušās saistībā ar uzskatiem par kristietību. 43% Latvijas iedzīvotāju saskaņā

Žurnāliste uzstraucas par Baznīcu ietekmi Latvijā parakstu vākšanas laikā aicinot nepievienoties “Stambulas konvencijai”

Žurnāliste uzstraucas par Baznīcu ietekmi Latvijā parakstu vākšanas laikā aicinot nepievienoties “Stambulas konvencijai”(1)

 „Es neesmu ne par, ne pret Stambulas konvenciju,” raksta Re:Baltica žurnāliste Inga Spriņģe facebook vietnē. Taču, kur ir problēma, par kuru uztraucas žurnāliste esot galvenokārt BAZNĪCAS LIELĀ IETEKME Latvijas politikā. Izmantojot sociālo tīklu analīzi, Re:Baltica atklāja, ka nepilna mēneša laikā Latvijas baznīcas spēja mobilizēt vairāk, nekā 8000 cilvēku, kas parakstījās pret konvenciju. Baznīcas spiediena rezultātā

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.