„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

25.10.2010. Nacionālā Identitāte: Vienotība „piešuj” antisemītisma lietu Visu Latvijai un izstumj no valdības

10. Saeimas vēlēšanās uzvarējušās apvienības “Vienotība” valde pirmdien varētu pārskatīt jautājumu par “Visu Latvijai-TB/LNNK” dalību nākamajā valdībā, – ziņo spektrs.com

Pirmdien intervijā Latvijas Radio viena no “Vienotības” vadītājām, partijas “Jaunais laiks” līdere Solvita Āboltiņa pastāstīja, ka viena no apvienības “Vienotība” kodolpartijām “Sabiedrība citai politikai” (SCP) ierosina valdības veidošanā tomēr neiesaistīt VL-TB/LNNK.

Kā iemeslu šim pavērsienam norādīts uz VL publiskajiem izteikumiem, piemēram, VL-TB/LNNK deputāta kandidāta Jāņa Iesalnieka sociālajā tīklā “Twitter” uzsāktā diskusija par “inteliģento antisemītismu”, kas, pēc politiķa raksturojuma, esot tāds “antisemītisms, kas balstās uz kādiem puslīdz intelektuāliem argumentiem, nevis trulu naidu”.
“VL retorika un publiskie izteikumi tracina vienu otru cilvēku,” atzinis “Vienotības” valdes priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis. Pēc viņa teiktā, lēmums par VL-TB/LNNK iesaisti koalīcijā pirmdien tiešām varētu tikt mainīts – un ne bez pamata.

Pamats – antisemītisms

Antisemītisms? Ja nav problēmu, tad tās jārada, lai dzīve „rožaināka” kļūtu. Droši vien pēc tāda principa vadījusies Solvita Āboltiņas kundze un Ģirts Valdis Kristovskis, lai nodrošinātu Kristovska pozīciju nākotnē.
Lai pārliecinātos par dezinformācijas nesēja vīrusu var pārliecināties šeit>> zemessargs.lv

Komentārs Jānis Iesalnieks: Atkal spēlītes ar vārdu izraušanu no konteksta. Varu teikt, ka es NEESMU antisemīts, ne “inteliģentais”, ne kāds cits. Uzskatu, ka antisemītisms ir nepamatots un neracionāls naids. Vārdus “inteliģentais antisemītisms” es lietoju tikai, lai nošķirtu, kuri citu cilvēku rakstīti komentāri ir dzēšami un kuri ne no interneta vietnes, kurā esmu administrators.

Starp citu, es biju viens no tiem, kas VL ierosināja Vislatvijas talkā pavasarī sakopt tieši ebreju kapus. Tā, ka, dārgie Vienotības “kolēģi”, meklējiet sakarīgākus ieganstus.

Kāds vēl ir iemesls?

Reālajam kandidātam uz ārlietu ministra amatu Artim Pabrikam (SCP) būtu grūti gan partneriem Rietumos, gan Austrumos aizstāvēt Latvijas pozīciju, ja valdībā būtu VL, kam pārmests radikālisms nacionālajos jautājumos.

To, ka Arti Pabriku uztrauc vairāk kā uz Latviju raugās Krievija, nekā kā uz to ir izvēlējusies raudzīties Latvijas tauta, ir viennozīmīgi skaidrs un daudzkārt pierādīts.  Varbūt Krievijas simpatizētājam pārcelties uz Krieviju un kalpot tai ar visu savu sirdi?!..

Savukārt Latvijas ārlietu ministra amatu varētu pārstāvēt patiess Latvijas patriots, kurš galvenokārt rūpētos par pamatnācijas primāro interešu pārstāvēšanu starptautiskajā telpā.

Pabriks pavēlēja un Vienotība pakļāvās

Pabrika atklāsme: VL neatbilst “liberālai demokrātijai”. Vienīgi vēlētāji to pirms vēlēšanām jau bija zinājuši par ko vēl, bet tagad pēkšņi Pabrikam tas ir jaunatklājums.
Saprotams, ka dalībpartijai “Sabiedrība citai politikai” (SCP) ir  liela ietekme uz “Vienotību”, lai tā pēkšņi mainītu savu nostāju.

Lai vilks paēdis un kaza dzīva

Svētdien “Vienotība” izgājusi uz kompromisu – ārlietu ministra amatu ieņems Pilsoniskās savienības (PS) līderis Ģirts Valdis Kristovskis.

“Vienotībai” lielāku varu!

Āboltiņa neizslēdza, ka gadījumā, ja VL/TB/LNNK paliek ārpus valdības, “Vienotība” varētu iegūt arī tieslietu ministra posteni. Tāpat viņa izvairīgi komentēja iespēju, ka šo amatu tādā gadījumā varētu ieņemt SCP līderis Aigars Štokenbergs.

Secinājums: Rietumu starpvalstu liberāļi Latviju piespieda pie sienas ar liberālo homoseksuālisma propagandu no vienas puses, savukārt no otras puses austrumi ar krievvalodīgo interešu aizstāvēšanu Latvijā.

Vienīgi paliek atklāts jautājums, bet kur paliek Latvijas tautas vēlētāju intereses?

5 komentāri

#1anonīms komentētājsOctober 25, 2010, 10:03 am

Par SCP nav nekāds pārsteigums – Pabriks un Štokenbergs taču ir no Tautas partijas.
Un savu mērķi viņi iespējams sasniegs, jo Vienotībai visa šī ēšanās nenāks par labu. Ja viņi neiesaistīs valdībā VL/TBLNNK, SC būs lielākas iespējas šūpot valdību un varbūt pat viņi riskēs iziet uz ārkārtas vēlēšanām, jo, lai vai cik paradoksāli tas nebūtu – zaudētāji pilnīgi noteikti būs Vienotība. Tas tādēļ, ka neraugoties uz visiem konfliktiem un cenšanos pieķert VL kādā grēkā, nekādu lielu postu tautas acīs nacionālajai apvienībai tas nenodarīs – tieši pretēji – ar šīm vēlēšanām VL ir izgājusi iesvētības un kļuvusi par vienu no “lielajām” partijām – t.i. – cilvēki zina, ka viņi ir nopietns spēks un nākamajā Saeimā noteikti būs. Līdz ar to arī par šo partiju nākamreiz balsos nacionāli noskaņotie pilsoņi, kuri šoreiz savas balsis atdeva Vienotībai. VL tēlu krietni vien stiprina arī R.Dzintara spēja sniegt pārdomātas un racionālas atbildes uz visu retoriku, kas tiek vērsta partijas virzienā.
Ja pēc gada sekos ārkārtas vēlēšanas, ļoti iespējams, ka SC beidzot uzvarēs, bet tikai tādēļ, ka VL/TBLNNK būs atņēmuši balsis Vienotībai. Šādā gadījumā nākamā valdība būs SC + PLL + ZZS.

#2EdmundsOctober 25, 2010, 11:40 am

Klausos Tomsona raidījumu. Krieviete, krievs… pamatīgs akcents viņu latviešu valodā.
Tiek apskatīts integrācijas temats. Un – tie krievi uzsver tēzi, ka latvieši neintegrējas.
Viņiem vajadzīga starpetniskā integrācija (pārkrievošanu).

Ir tāda sajūta itkā teātra iestudējumu klausoties.

Bet man gribētos paklausīties kādu raidījumu, kur dalībnieki runā pareizā latviešuvalodā.
Gribētos dzirdēt kaut ko par tēmām, kas skar tādu tautu jaukšanas eksperimenta rezultātus.

Starpkultūru kontakti – unsver Nis Muižnieks.

Kā šī kompānija nīst latviešus. Nu, kur tad būs tā nākotnes LATVIJA ???

    #3adminOctober 25, 2010, 12:58 pm

    Raidījumā arī izskanēja interesants jautājums: Ja Krievija uzbruktu Latvijai, ko iesāktu Latvijas krievi, kurus šautu – latviešus vai aizsargātu Latvijas teritoriju no Krievijas…
    Minstināšanās bija pamatīga. Lūk, Jums integrācija, lojalitāte un t.t., kuru terminus tik ļoti ienīst krievvalodīgie Latvijā…

#4adminOctober 25, 2010, 1:13 pm

Bet nu, kamēr mēs neiemācīsimies mīlēt viens otru, kā sevi pašu, tālu netiksim. Kaut gan dažkārt ir sastopamas problēmas arī pašcieņas jautājumā, kas noved pie atklāta jautājuma, ko nozīmē mīlēt sevi, kas diemžēl ir redzams arī uz politiskās skatuves, kura rezultātā jācieš visai tautai. Un šīs pašanalīzes gadījumā visa mūža garumā, mums var palīdzēt tikai un vienīgi Dievs.

#5KarlisOctober 25, 2010, 5:46 pm

No marksistiski noskaņotiem un impēriski orientētiem Štokija un Pabrika visu ko var sagaidīt. Abi zēni ir arī naudas kāri. No Austrumiem var nākt liela nauda. Latviešu intereses – pie sētas staba. Brīnums, ka Vienotība, kuru galvenokārt vēlētāji saistīja ar JL un PS, varēja tā piekāpties kreisai kliķītei? Un tā muldēšana par kaut kādām Visu Latvijai nacionāļu izdarībām – ir tikai pufelis. Paši par saviem sāncešiem laiž miglu uz ārvalstīm.

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.