„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

23.10.2012. Ārvalstīs: Bijušais Ņujorkas mafijas boss stāstīs, kā viņš pieņēma Kristu

Bijušais Kolombo (Colombo) ģimenes gangsteris Maikls Franzess (Michael Franzese) šajā mēnesī viesosies kādā Ņūdžersijas draudzē, kur dalīsies savā liecībā, kāpēc aizgāja no  organizētās noziedzības, gūdams lielāko peļņu kopš Čikāgas noziedzības bosa Ala Kapones laikiem, un nolēma sekot Jēzum,-ziņo spektrs.com/kristuspasaulei.lv

Franzess, kurš senāk izcelts žurnālā Fortune kā pasaulē 18. ietekmīgākais mafijas boss, sludinās savu dramatisko liecību apmēram 2500 cilvēkiem 21.oktobrī Likvidas draudzē (Liquid church) Morristaunā, Ņūdžersijā.

“Maikla stāsts ir spēcīgs un skaidri parāda kas notiek, kad tu no “sliktā zēna” kļūsti par Dieva bērnu – tieši šī ir vēsts, ko sludināsim svētdien,” teica Likvidas draudzes mācītājs Tims Lukass (Tim Lucas).

Franzess uzstāsies kā daļa no trīs nedēļu semināra, nosaukta “Gangsteris”.Šis seminārs balstīts apustuļa Pāvila dzīvē – viņš bija slepkava, kurš sevi sauca par „grēcinieku vadoni”, bet kuru Dievs galā izmantoja, lai sarakstītu lielu daļu Jaunās Derības.
Bijušais “mafijas princis” Franzess desmitiem reižu stājies tiesas priekšā un septiņus gadus pavadījis cietumā. Un 1987. gadā, esot cietumā, viņš pieņēma lēmumu aiziet no Kolombo ģimenes un organizētās noziedzības un pievērsties Kristum.

“Ir maz tādu, kuri pamet noziedzīgu grupējumu un dzīvo, lai stāstītu par to. Bet Maikla stāsts ir dzīvs pierādījums tam, ka ir cerība. Dievs ir specializējies cilvēku dzīves mainīšanā, lai tie, kuriem būtu tumšas pagātnes, nestu gaismu pasaulē,” saka mācītājs Lukass.
Franzesam tika piešķirta iesauka “No augšas piedzimušais dons” 1991. gada janvāra žurnālā  ”Vanity Fair”. Pēc pievēršanās kristietībai bijušais La Cosa Nostranoziedzības atzara Kolombo bandas boss dzīvo brīvu un ražīgu dzīvi, kas ietver aktivitātes ar jauniešu programmām. Viņš ir dibinātājs jauniešu padomdevēju grupai, sauktai “Izlaušanās fonds” (Breaking Out Foundation).

Franzess sākotnēji tika iesaistīts organizētajā noziedzībā laikā, kad viņa krusttēvs Sonijs Franzess, Kolombo ģimenes apakšboss, tika notiesāts uz 50 gadiem cietumā. Bet viņš sāka mainīties, kad iegāja filmu biznesā un satika 19 gadus veco Kammiju Garsiju, kura vēlāk kļuva par viņa sievu.

Franzess uzsver, ka nebūtu vairs dzīvs, ja nebijis viņa sievas lūgšanu. “Nav nekādu jautājumu par to, ka vai nu es būtu miris vai cietumā visu savu atlikušo dzīvi. Un tas pat nav minējums. Tas ir neapšaubāmi!” viņš sacīja agrākā intervijā Kristiešu Apraides grupai.

 

_________Ziņa angļu val.__________

Former NY Mafia Boss to Share Why He Accepted Christ

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.