„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

20.01.2010. „Misijas dienas 2010” no 28. līdz 30.janvārim „Pestīšanas Tempļa” draudzē Rīgā, Lāčplēša ielā 117. Par šo notikumu vairāk spektrs.com ziņo: Andra Konovaļčika

banerisvnk

„Še es esmu, sūti… viņu” /Jesajas 6:8 – ?/

Kā veidot sarunas par Dievu? Kā saprast Dieva aicinājumu savai dzīvei? Kāds tad patiesībā ir misijas darbs? Kurā pasaules daļā cilvēki vēl nezina par Jēzu? Kāda ir latviešu misionāru pieredze citās zemēs? Ja vēlies rast atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem saistībā ar misiju, ko Savai draudzei uz Zemes ir atstājis Kristus, kopīgi pielūgt Dievu un sastapt kristiešus no visas Latvijas, tad esi aicināts piedalīties pasākumā „Misijas dienas 2010”, kas norisināsies no 28. līdz 30.janvārim „Pestīšanas Tempļa” draudzē Rīgā, Lāčplēša ielā 117.

Pasākuma mērķis ir sapulcināt mācītājus, draudžu vadītājus, pašreizējos un topošos misionārus, sniegt misijas apmācību, apzināšanos, iedvesmu, iedrošinājumu, misijas vīziju, kā arī svētku sajūtu. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt uzrunas, piedalīties semināros, iepazīties ar piedāvātajām misijas iespējām Latvijā un ārzemēs, kopīgi pielūgt Dievu un būt sadraudzībā citam ar citu.

Šī gada pasākuma īpašais viesis būs Dr.Lindsijs Brauns, Lozannas komitejas starptautiskais direktors pasaules evaņģelizācijai. Viņš iepriekš ir bijis Starptautiskās evaņģēlisko studentu sadraudzības ģenerālsekretārs. Pagājušajā gadā latviešu valodā tika izdota viņa grāmata „Mirdzēdami kā zvaigznes” (“Shining Like Stars”).

Misijas dienās ir paredzēta arī īpaša programma vadītājiem, kurā tiek plānots sniegt noderīgu informāciju, iedrošinājumu un iedvesmu mācītājiem, kas vēlas savās draudzēs veidot spēcīgu Jaunās Derības misijas vīziju.

Misijas dienas ir notikušas reizi gadā jau kopš 2005.gada, un šo misijas mobilizācijas konferenci organizē BBI/Partneri sadarbībā ar saviem stratēģiskajiem partneriem – citām misijas organizācijām un vairākām konfesijām. Līdz šim vairāk kā 1000 cilvēku ir bijuši iesaistīti šajos projektos dažādā veidā.

Plašāka informācija un pieteikšanās: www.misijasdienas.lv, tālrunis: 67284487, E-pasts: [email protected]

Konference notiks latviešu valodā ar sinhrono tulkojumu krievu un angļu valodās. Mazās grupas – latviešu un krievu valodās.

Misijas dienas 2010 notiks no 28. līdz 30. janvārim.
Konferences atklāšana – ceturtdien, 28.janvārī plkst. 17:30 (Reģistrācija no plkst. 16:30)
Konferences noslēgums – sestdien, 30.janvārī plkst. 19:30

Misijas dienas organizē nodibinājums „Partneri” sadarbībā ar Agape Latvija, Latvijas Kristīgo Studentu Brālību, Jaunatni ar misiju, Latvijas Evaņģēliski Luterisko baznīcu, Latvijas Baptistu draudžu savienību, Latvijas Vasarsvētku Draudžu Centru, Brazilian Baptist Convention, apvienību „Atradums – personības attīstības resursi” un kristiešu draudzi „Dieva mājas”.

Vairāk informācijas:
Andra Konovaļčika
Nodibinājums „Partneri”
[email protected]
Tel. 29172888

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Izraēlas kino dienās aicina apmeklēt bezmaksas kino un ekskursiju uz sinagogu

Izraēlas kino dienās aicina apmeklēt bezmaksas kino un ekskursiju uz sinagogu(0)

Izraēlas kino dienas 21. oktobrī Izraēlas filmu dienu ietvaros kinoteātrī K.Suns pl. 15:30 būs skatāma detektīvkomēdija “Strausa sindroms” (Režisors: Amirs I. Volfs). Upē tiek atrasts kāda vecāka vīra līķis, kam uz rokas ir mistiskas izcelsmes tetovējums. Jauns policijas detektīvs uzņemas izmeklēt šo lietu. Amikams ir atradis iespēju pievienoties baisākajam klubam pasaulē: holokaustā izdzīvojušo klubam. Neraugoties

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana(0)

Profesora Roberta Feldmaņa fonds jūs sirsnīgi aicina uz mācītāja Dr. theol. Roberta Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma “PAR SEVI UN SEV” atvēršanu 31. oktobrī pulksten 17.00 Lutera akadēmijā (Rīgā, Alksnāja ielā 3)

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām(0)

Katoļu baznīcas pasākumā desmitiem tūkstoši cilvēku sestdien Polijā pulcējās uz valsts robežām, lai vienotos kopīgās lūgšanās. Kaut arī šis bija reliģisks pasākums, taču kritiķi tajā saskata atbalstu valdības atteikumam ielaist valstī musulmaņu imigrantus,-ziņo spektrs.com/lkr.lv  Cilvēki ar autobusiem tika nogādāti no vairāk nekā 300 baznīcām uz iepriekš izvēlētām vietām pie robežas. Vairāki priesteri atzina, ka šis

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”(0)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē NA deputāti Nauris Puntulis un Dainis Locis neatbalstīja finansējuma piešķiršanu Rīgas pareizticīgo kamerkora “Blagovest” dalības nodrošināšanai Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē,-ziņo spektrs.com/Nacionālā Apvienība Visi pārējie komitejas locekļi vienbalsīgi atbalstīja finansējuma piešķiršanu. Atgādināsim, ka šī kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir bēdīgi slavenais GKR valdes loceklis, miljonārs,

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi(0)

Portāls Tuvumā.lv veicis kriestiešu aptauju saistībā ar referendumu Katalonijā, tostarp arī viedokli izteikuši Latvijas arhibīskapi,-ziņo spektrs.com Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags: “Es tik labi nepārzinu Spānijas lietas, lai pēc būtības spriestu par Katalonijas neatkarību. Atminoties mūsu tautas pašnoteikšanās centienus, simpātijas ir katalāņu pusē, bet atceros arī savas negatīvās izjūtas pret V.Lindermaņa un I.Girsa rosināto Latgales autonomiju. Lai arī

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.