„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

20.01.2010. „Misijas dienas 2010” no 28. līdz 30.janvārim „Pestīšanas Tempļa” draudzē Rīgā, Lāčplēša ielā 117. Par šo notikumu vairāk spektrs.com ziņo: Andra Konovaļčika

banerisvnk

„Še es esmu, sūti… viņu” /Jesajas 6:8 – ?/

Kā veidot sarunas par Dievu? Kā saprast Dieva aicinājumu savai dzīvei? Kāds tad patiesībā ir misijas darbs? Kurā pasaules daļā cilvēki vēl nezina par Jēzu? Kāda ir latviešu misionāru pieredze citās zemēs? Ja vēlies rast atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem saistībā ar misiju, ko Savai draudzei uz Zemes ir atstājis Kristus, kopīgi pielūgt Dievu un sastapt kristiešus no visas Latvijas, tad esi aicināts piedalīties pasākumā „Misijas dienas 2010”, kas norisināsies no 28. līdz 30.janvārim „Pestīšanas Tempļa” draudzē Rīgā, Lāčplēša ielā 117.

Pasākuma mērķis ir sapulcināt mācītājus, draudžu vadītājus, pašreizējos un topošos misionārus, sniegt misijas apmācību, apzināšanos, iedvesmu, iedrošinājumu, misijas vīziju, kā arī svētku sajūtu. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt uzrunas, piedalīties semināros, iepazīties ar piedāvātajām misijas iespējām Latvijā un ārzemēs, kopīgi pielūgt Dievu un būt sadraudzībā citam ar citu.

Šī gada pasākuma īpašais viesis būs Dr.Lindsijs Brauns, Lozannas komitejas starptautiskais direktors pasaules evaņģelizācijai. Viņš iepriekš ir bijis Starptautiskās evaņģēlisko studentu sadraudzības ģenerālsekretārs. Pagājušajā gadā latviešu valodā tika izdota viņa grāmata „Mirdzēdami kā zvaigznes” (“Shining Like Stars”).

Misijas dienās ir paredzēta arī īpaša programma vadītājiem, kurā tiek plānots sniegt noderīgu informāciju, iedrošinājumu un iedvesmu mācītājiem, kas vēlas savās draudzēs veidot spēcīgu Jaunās Derības misijas vīziju.

Misijas dienas ir notikušas reizi gadā jau kopš 2005.gada, un šo misijas mobilizācijas konferenci organizē BBI/Partneri sadarbībā ar saviem stratēģiskajiem partneriem – citām misijas organizācijām un vairākām konfesijām. Līdz šim vairāk kā 1000 cilvēku ir bijuši iesaistīti šajos projektos dažādā veidā.

Plašāka informācija un pieteikšanās: www.misijasdienas.lv, tālrunis: 67284487, E-pasts: [email protected]

Konference notiks latviešu valodā ar sinhrono tulkojumu krievu un angļu valodās. Mazās grupas – latviešu un krievu valodās.

Misijas dienas 2010 notiks no 28. līdz 30. janvārim.
Konferences atklāšana – ceturtdien, 28.janvārī plkst. 17:30 (Reģistrācija no plkst. 16:30)
Konferences noslēgums – sestdien, 30.janvārī plkst. 19:30

Misijas dienas organizē nodibinājums „Partneri” sadarbībā ar Agape Latvija, Latvijas Kristīgo Studentu Brālību, Jaunatni ar misiju, Latvijas Evaņģēliski Luterisko baznīcu, Latvijas Baptistu draudžu savienību, Latvijas Vasarsvētku Draudžu Centru, Brazilian Baptist Convention, apvienību „Atradums – personības attīstības resursi” un kristiešu draudzi „Dieva mājas”.

Vairāk informācijas:
Andra Konovaļčika
Nodibinājums „Partneri”
[email protected]
Tel. 29172888

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”(0)

Doma baznīcā atklāj jauno vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”, kas veltīta 1991.gada barikādēm un Latvijas neatkarībai,- ziņo spektrs.com/la.lv/vsm.lv Doma baznīcai bija sevišķa nozīme 1991. gada janvāra barikāžu laikā, kad tā pārvērtās par sava veida kaujas nometni, kur neatkarības aizstāvji smēlās garīgo spēku un saņēma gan emocionālo mierinājumu, gan medicīnisko palīdzību. Lai godinātu barikāžu laiku

Juridiskas sarunas par Satversmi

Juridiskas sarunas par Satversmi(0)

Reizi piecos gados Satversmes pieņemšanas gadadienā apspriežam tās iespējamos pilnveidojumus. Piedalīsies: LU docents Jānis Pleps; tiesībsargs Juris Jansons; Latvijas pārstāvis starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce. dalība brīva bez maksas vēlama iepriekšēja pieteikšanās:[email protected] Laiks: 15 februārī, 13:00; Adrese: Raiņa būlvārī 4.

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts(0)

Artūrs Irbe – Ne tikai NHL hokeja leģenda, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, vārtsargs, bet arī vīrietis, tēvs un kristietis. 3. februārī bezmaksas sarunu pasākums, kurā Artūrs dalīsies ar savu stāstu par pārbaudījumiem un uzvarām un šajā ceļā iegūtajam atziņām. Saturs ar uzsvaru vīriešiem, taču aicināts ikviens. 3. februārī Rīgā, Rīgas Vasarsvētku draudzē “Cerība”, Nometņu ielā

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu(0)

Rīgas Ebreju kopiena uzsāk jaunu projektu jauniešiem ar ebreju saknēm un vēlmi iepazīt ebreju kultūru un labi pavadīt laiku kopā ar interesantiem cilvēkiem. Aicinām uz pirmo pasākumu svētdien, 21. janvārī plkst. 12:00! Pasākuma laikā iepazīsim Rīgas Ebreju kopienas namu (Skolas iela 6) – kultūras pieminekli un kādreizējo Ebreju teātra ēku: ielūkosimies, kas notiek aiz “slēgtām

Juris Rubenis par pravietiskā vārda JAUNS būtību mūsdienu laikmetā

Juris Rubenis par pravietiskā vārda JAUNS būtību mūsdienu laikmetā(0)

Pirms dažiem gadiem SPEKTRS.COM publicēja jaunā gada pravietojumu „Jaunas lietas un vietas Tavā dzīvē.”  Taču lasītāju atsaucība bija krasi dažāda. Vieni nosodīja pašu pravieti, bet kāds lasītājs tikai gada baigās atsūtīja e-pastu ar atzinumu, ka pravietiskais vēstījums ir izprasts, tikai gada noslēguma posmā. Kaut arī pravieša uzdevums nav vēsti pasniegt saprotami, izskaidrojoši un atbilstoši pielāgojoties

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.