„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

18.05.2011. Latvija-Rīga: „Mozaīka” partnerattiecību likumā grib risināt mantiskos jautājumus; Ainārs Šlesers un „No pride” iebilst

Satversmes likums nosaka, ka ģimene ir starp vīrieti un sievieti, taču seksuālās minoritātes Latvijā ir iecerējuši veidu, kā kārtējo reizi popularizēt savas nedabiskās tieksmes atļaujoties pat ietekmēt Latvijas valsts likumus un iespaidot politiķus,-ziņo spektrs.com

Piedāvātajā partnerattiecību likumprojektā pagaidām netiek runāts par bērniem un adopciju, jo saprotams, ka jāizvirza vismaz kāds likumprojekts, lai varētu īstenot tālākos mērķus.

Seksulās minoritētes „nevainīgo” likumprojektu nosaukušas par mantiskām tiesībām, trešdien raidījumā “Labrīt, Latvija” uzsvēra Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu apvienības “Mozaīka” vadītāja Linda Freimane.

Viņa norādīja, ka laulības institūts Latvijā ir novecojis! Piemēram, Civillikumā pieminēta pūra došana. Savukārt partnerattiecību likumprojektā runa ir par “mantošanu, sociālo aprūpi, drošību, ka šiem cilvēkiem jārūpējas vienam par otru”.

Raidījuma gaitā Freimane nejauši izlika savu trumpi – izsakot iespēju ar likumprojekta palīdzību panākt arī homoseksuālajiem pāriem pāriet arī vienā uzvārdā. Kaut gan raidījuma sākumā teica, ka jaunais likumprojekts neskar Latvijas satversmē noteikto.

Freimane centās pārspīlējot uzsvērt, ka jautājumu loku par bērniem un adopciju tas [pašreiz] neskar. Tādējādi raidījumā Freimane centās novērst sakarsušo spriedzi auditorijā, tā teikt, ka nepastāvot nekādi draudi sabiedrībai.

“Mozaīkas” vadītāja ambiciozi sacīja, ka apvienība ir gatava runāt ar visām Saeimas frakcijām, tai skaitā ar “Par labu Latviju”. “Mums nav svarīgi, kā juridiskais akts saucas, svarīgi, lai valsts atzīst šo savienību starp diviem cilvēkiem”.

“Attiecībā uz politiķiem, īpaši, runājot divatā, daudzi atzīst, ka ir skaidrs, ka vajag sakārtot jautājumu par mantiskām attiecībām.

Sarunās ar “Vienotības” frakciju valda pozitīvs noskaņojums,” skaidro “Mozaīkas” vadītāja.

Freimane lika nojaust, ka, ja reiz „Vienotība” ir pozitīvi noskaņota, tad pārējām frakcijām nebūs kur likties, kā vien atbalstīt.

Raidījuma gaitā Freimane, gluži kā bērnu nama vadītāja centās operēt arī ar skatītāju jūtām un cenšoties ietekmēt auditoriju žēlojoties, cik ļoti lielā mērā Latvijas sabiedrība ir noliedzoša un ar pasīvu attieksme pret apstākļiem, kādos atrodas bērni (homoseksuāļi) bērnu namos (Latvijas sabiedrības telpā).

Homoseksuāļu vīzija –Latvijā rīkot praidu

Freimane uzskata, ka nākamgad Baltijas praida gājiens notiks Rīgā, jo pērn tas notika Viļņā, bet šogad iecerēts Tallinā.

Ainārs Šlesers iebilst pret likumprojektu

“Par labu Latviju” Saeimas frakcijas deputāts, partijas LPP/LC priekšsēdētājs Ainārs Šlesers raidījumā sacīja, ka viņš iebilst pret šādu likumprojektu. “Man tas rada bažas, jo es uzskatu, ka vajag stiprināt konservatīvas ģimenes vērtības, jo laikā, kad demogrāfija ir slikta, stiprināt viendzimuma partnerattiecības nav pieļaujami,” sacīja Šlesers.

Viņš arī uzskata, ka tas esot tikai pirmais solis tam, lai vēlāk viendzimuma partneri varētu panākt arī bērnu adopciju. “Tas, kas nostiprināts Satversmē, nav interpretējams,” uzsvēra Šlesers, kurš uzskata, ka “nevajag kaut kādā veidā pacelt šos jautājumus un legalizēt, kā tas noticis citās valstīs; mēs esam kategoriski pret”.

Šī iniciatīva jau izpelnījusies biedrības “No pride” protestu.

Sarunas ar Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem iecerēts pabeigt vasarā. Freimane iepriekš informēja, ka apvienība ir izstrādājusi partnerattiecību reģistrēšanas likumprojektu un izmaiņas arī vairākos citos likumos, kurus tas skar.

Replika:

Freimane, tiecoties veicināt politiskās varas likumu ietekmēšanu, aizmirsusi, ka visas šīs viņas uzskaitāmās, it kā problēmas ir atrisināmas notāru birojos, nomaksājot apkalpošanas un dokumentu noformēšanas izmaksas, saņemot dažnedažādus pakalpojumu veidus, kā atrisināt mantiskos jautājumus. Piemēram, pilnvaras, testamenti, dāvinājumi un līgumi, kas stājās spēkā pie noteiktiem apstākļiem. Kā arī sastādot vienkāršu Līgumu starp diviem cilvēkiem.

Bet, ja homoseksuāļi uzskata, ka nevēlas maksāt par notāru pakalpojumiem, tad ir izprotama nepārvaramā vēlme ietekmēt Latvijas likumdošanu savu savtīgo interešu apmierināšanā.

Aicinājums kristiešiem:

Homoseksuāļu vīzija –Latvijā rīkot praidus, taču par cik maija mēnesis Latvijā ir veltīts ģimenei, tā ir fantastiska iespēja pastiprināti lūgt Dievu, lai Latvijas bērniem nekad nepienāktos vērot tādus pret ģimenes institūciju ņirgājošos, draudošos un nāciju iznīcību gājienus, kā praidi -Pride.

Lūdz Dievu par konservatīvām vērtībām un tās nostiprināšanu Latvijā.

Lai Dievs svētī Latviju!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.