„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

10.01.2011. Nacionālā Identitāte/Ārvalstīs: Dānijas tiesā iesūdz premjerministru par Lisabonas līguma apstiprināšanu

Uzskatāms piemērs, kā amatpersona tiek spiesta nest ATBILDĪBU! Lai tas ir par iedrošinājumu arī Latvijai, ticot, ka pienāks laiks, kad Latvijas tauta sasparosies un pieprasīs tiesas ceļā vai arī kādā citā veidā Latvijas deputātiem nest atbildību tautas priekšā, par likumpārkāpumiem.

Dānijas tiesa devusi atļauju sākt tiesas prāvu pret premjerministru Larsu Leki Rasmusenu par Eiropas Savienības (ES) Lisabonas līguma apstiprināšanu, nerīkojot referendumu, jo, iespējams, tādējādi pārkāpta konstitūcija,-ziņo spektrs.com/ aģentūra AFP

Dānijas augstākā tiesa nolēmusi, ka 28 prasītāju grupai ir tiesības celt prasību pret premjerministru Larsu Leki Rasmusenu, jo viņi ir “būtiski ieinteresēti” sava viedokļa pierādīšanā tiesas priekšā.

Prasītāji apgalvo, ka, atļaujot Lisabonas līgumam stāties spēkā 2009.gada 1.decembrī, tika pārkāpts Dānijas konstitūcijas 20.pants. Tas attiecas uz suverēnās varas nodošanu no valsts parlamenta starptautisku organizāciju rokās.

Prasītāji uzskata, ka parlamenta balsojuma vietā valdībai un tās vadītājam tolaik vajadzēja izsludināt tautas nobalsošanu.

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Sids Rots “Tas ir pārdabiski”: ASV nākotne ar prezidentu Donaldu Trampu

Sids Rots “Tas ir pārdabiski”: ASV nākotne ar prezidentu Donaldu Trampu(0)

Sids Rots “Tas ir pārdabiski”: ASV nākotne ar prezidentu Donaldu Trampu

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu(0)

Ukrainas prezidents Petro Porošenko uzsvēra Ukrainas Pareizticīgās Baznīcas neatkarības nozīmi un paskaidroja, ka „valstij nevajadzētu iejaukties Baznīcas darbībā”, -ziņo spektrs.com/risu.org.ua „Jo īpaši, ja tā ir ārvalsts. Ukrainas baznīcu nevar kontrolēt no Maskavas, laikā, kad Krievija mums uzbrūk, okupē Krimu, izraisa agresiju pret mūsu valsti austrumos, nogalina ukraiņus. Un tagad, izmantojot dažādus hibrīda kara elementus, tostarp

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu(0)

Pirms dažiem gadiem sensacionāla ziņa ir aplidojusi visu pasauli. To izveidojis viens no svētceļniekiem, kurš atbrauca uz Atonas svēto kalnu Grieķijas austrumos. Pēc pētnieku domām ierakstā dzirdama eņģeļu dziedāšana. . Materiāls sagatavots, izmantojot РЕН ТВ Странное дело un ХВ СОЮЗ Tulkoja: spektrs.com

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”(0)

Dokumentālā filmā „Latvijas simtgades lāpu gājiens” piedalījās lāpu gājiena dalībnieki, daloties ar savu piedzīvoto gājiena laikā. Filmas ievadā uzrunāja Ivo Pavlovičs, Saulkrastu un Skultes luterāņu baznīcu mācītājs. Filmas dalībnieki: Elīna Boguša, Vladislavs Ķīselis, Rūdolfs Kreislers, Juris Dobelis, Visvaldis Freidenfelds, Ritvars Eglājs, Ādams Lipinskis- Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētājs.  

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.