„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Lisabonas Līgums – nāves spriedums! audiointervija ar Daini Turlo+ “Pilsoņa pozīcija”

Pašlaik Latvijā ir 2. 276282 cilvēku.

Pamatiedzīvotāji (etniskā grupa, latvieši) 60% no iedzīvotāju kopīgā skaita.

90, 000 – Latvijas iedzīvotāju izbraukuši no valsts darba meklējumos;
30, 000 – iebraukušie viesstrādnieki Latvijā;
35, 000 – bezdarbnieku skaits Latvijā.

Vai viesstrādnieku straujais pieaugošais skaits nesagādātu problēmas Latvijas tautai? Kāpēc Saeima bija parakstījusi Eiropas konstitūciju? Kas mūs sagaida parakstot Lisabonas Līguma izmaiņas? Par šiem būtiskajiem jautājumiem valdības jomā, kā arī pieminot garīgās vērtības Spektrs sarunā aicināja deputātu DAINI TURLO.

Pietiek GAUDOT, SĀKSIM DARĪT! (ĪSS APRAKSTS PAR BŪTISKO).

Jautājumā par Lisabona Līguma vienu no punktiem cilvēktiesības minoritāšu jautājumā Dainis Turlais teica, ka šajā gadījumā tiek minētas etniskās minoritātes, nevis seksuālās.

Ko nozīmē Lisabonas Līgumā uzrādītais punkts „Es likums ir augstāks par dalībvalstu likumu?” deputāts minēja, ka ES likumam nav juridiska spēka ietekmēt dalībvalstu iekšējo likumdošanu, ja arī tā notiktu, tad no Eiropas izstātos visas dalībvalstis un Eiropa paliktu viena.

Vai Viesstrādnieki no Lisabonas Līguma parakstīšanas momenta Latvijā varēs meklēt darbu paši, nesagādās nepatikšanas? Dainis Turlais mierina uzsverot, ka jebkurā gadījumā darba meklētāji tiks reģistrēti un būs valsts redzeslokā.

Kāpēc nevarētu apstādināt straujo viesstrādnieku skaitu ieplūšanu Latvijā ar algas paaugstināšanu mūsu iedzīvotājiem, deputāts Dainis Turlais uzsvēra, ka tas ir iespējams, tad, kad mēs spēsim paaugstināt darba ražīgumu, nevis parazitēt uz liberālo bezdarbnieku pabalsta rēķina un gaudot, cik viss ir slikti.”

Kāpēc tika parakstīts neprecīzi sastādītais likums par iestāšanos Eiropā? Dainis Turlais atbildēja: „Jo uz Saeimu tika izdarīts spiediens no bijušās Latvijas prezidentes V. V. Freibergas, kura tajā laikā ļoti rūpējās par savas karjeras attīstību nevis Latvijas interešu aizstāvēšanu.”

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    No malas Lasot latviešu patriotu rakstus bieži vai nu jālasa kādas no dzīves atrautas teorijas, vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti «pēc noklusējuma» mums automātiski pienākas tas un tas, tiek piesauktas dažādas konvencijas un pat ANO dokumenti.

Inteliģences atklātā vēstule valdībai iestājoties PRET ANO migrācijas pakta parakstīšanu

Inteliģences atklātā vēstule valdībai iestājoties PRET ANO migrācijas pakta parakstīšanu(0)

Latvijas Republikas Ministru prezidentam Mārim Kučinskim, Latvijas Republikas Ministru kabinetam, Saeimas deputātiem Godājamais Ministru Prezidenta kungs! Godātie ministri un cienījamās ministres! Godātie Saeimas deputāti un cienījamās deputātes! Mēs aicinām Jūs iestāties PRET Apvienoto Nāciju Organizācijas vienošanos „Par Globālo kompaktu par drošu, sakārtotu un regulētu migrāciju” (turpmāk – Kompakts) atbalstīšanu Marokā šā gada 10. un 11.

Leonards Inkins par ārpolitikas procesiem: Brāķis

Leonards Inkins par ārpolitikas procesiem: Brāķis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Ir lietas, kuras nav iespējams aprakstīt īsi. Ja tā nebūtu, tad vidusskolas vai augstskolas programma ietilptu tvitera ziņojumā. Zinām, ka tā nav. Arī šie nopietnie notikumi neietilpst vienā lapaspusē. Tāpēc saņemieties, lapaspuses būs trīs. Šā gada 30. novembrī Argentīnas

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO(0)

Rinta Bružēvica :Pāri mums pašiem Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās. “Mēs nākam no saknēm, un vainagu visa pasaule sauc par Latviju. Mēs to apdzīvojam un piepildām. Te noris mūsu dzīves ar to priekiem un skumjām. Uz mums guļ seno laiku svētība. Tāpēc mēs esam. Un esam tik gudri, talantīgi, varoši,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.