„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Lisabonas Līgums – nāves spriedums! audiointervija ar Daini Turlo+ “Pilsoņa pozīcija”

Pašlaik Latvijā ir 2. 276282 cilvēku.

Pamatiedzīvotāji (etniskā grupa, latvieši) 60% no iedzīvotāju kopīgā skaita.

90, 000 – Latvijas iedzīvotāju izbraukuši no valsts darba meklējumos;
30, 000 – iebraukušie viesstrādnieki Latvijā;
35, 000 – bezdarbnieku skaits Latvijā.

Vai viesstrādnieku straujais pieaugošais skaits nesagādātu problēmas Latvijas tautai? Kāpēc Saeima bija parakstījusi Eiropas konstitūciju? Kas mūs sagaida parakstot Lisabonas Līguma izmaiņas? Par šiem būtiskajiem jautājumiem valdības jomā, kā arī pieminot garīgās vērtības Spektrs sarunā aicināja deputātu DAINI TURLO.

Pietiek GAUDOT, SĀKSIM DARĪT! (ĪSS APRAKSTS PAR BŪTISKO).

Jautājumā par Lisabona Līguma vienu no punktiem cilvēktiesības minoritāšu jautājumā Dainis Turlais teica, ka šajā gadījumā tiek minētas etniskās minoritātes, nevis seksuālās.

Ko nozīmē Lisabonas Līgumā uzrādītais punkts „Es likums ir augstāks par dalībvalstu likumu?” deputāts minēja, ka ES likumam nav juridiska spēka ietekmēt dalībvalstu iekšējo likumdošanu, ja arī tā notiktu, tad no Eiropas izstātos visas dalībvalstis un Eiropa paliktu viena.

Vai Viesstrādnieki no Lisabonas Līguma parakstīšanas momenta Latvijā varēs meklēt darbu paši, nesagādās nepatikšanas? Dainis Turlais mierina uzsverot, ka jebkurā gadījumā darba meklētāji tiks reģistrēti un būs valsts redzeslokā.

Kāpēc nevarētu apstādināt straujo viesstrādnieku skaitu ieplūšanu Latvijā ar algas paaugstināšanu mūsu iedzīvotājiem, deputāts Dainis Turlais uzsvēra, ka tas ir iespējams, tad, kad mēs spēsim paaugstināt darba ražīgumu, nevis parazitēt uz liberālo bezdarbnieku pabalsta rēķina un gaudot, cik viss ir slikti.”

Kāpēc tika parakstīts neprecīzi sastādītais likums par iestāšanos Eiropā? Dainis Turlais atbildēja: „Jo uz Saeimu tika izdarīts spiediens no bijušās Latvijas prezidentes V. V. Freibergas, kura tajā laikā ļoti rūpējās par savas karjeras attīstību nevis Latvijas interešu aizstāvēšanu.”

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”(0)

Aktieris Džeimss Kevizels, kurš populārajā Mela Gibsona filmā “Kristus ciešanas” atveidojis Jēzu Kristu, ir nācis klajā ar savu liecību  ASV Katoļu universitāšu studentu asociācijas forumā, kas janvāra sākumā norisinājās Čikāgā. Viņš pastāstīja par savu aicinājumu, par to, kā Gibsona filmas uzņemšanā gūtā pieredze ir ietekmējusi viņa garīgo dzīvi, un aicināja jauniešus kļūt par bezbailīgiem Kristus

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(0)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.