Ikreiz ieskatoties savā makā mēs ceram tajā ieraudzīt nedaudz vairāk, nekā atrodam. Un tas, protams, mums sagādā vilšanos. „Ak, šausmas! Atkal kaut kur iztērēju”. Tā mēs arī atliekam ilgi cerēto pirkumu līdz labākiem laikiem. Bet vai vērts nepārtraukti vilties un turpināt tupēt parādu bedrē, turpretī, ka Dievam, mūsu Debesu Tēvam pieder visas šīs pasaules bagātības? Un jūs taču esat Viņa bērns, tas nozīmē, ka arī Viņa mantinieki.
Tad kā sasniegt finansiālu uzplaukumu? Kā pieņemt šo pārpilnības solīto apsolījumu un kļūt ne tikai apmierināts un pašpietiekams, bet arī būt par svētību citiem. Piedāvāju vērīgāk ieskatīties Dieva Vārdā un pameklēt tajā atbildes uz šiem jautājumiem.
Mēs lūdzam Dievu, lai Viņš svētītu mūsu darbu, un Tēvs vienmēr to arī dara. Viņa svētība –labvēlīgu apstākļu radīšana. Tas nenozīmē, ka Dievs kaut ko darīs mūsu vietā. Viņš atver mūsu priekšā debesu logus, bet iet ceļu un pieņemt lēmumus nāksies mums pašiem. Tieši no mums ir atkarīgs, pārdomāt apstākļus, analizēt un plānot savu darbu.
Tieši mums nāksies ietekmēt apstākļus ar cītīgu darbu, nevis ļaut, lai apstākļi ietekmē mūs.
FINANSIĀLS IZRĀVIENS – konkrēti saplānota un mērķtiecīga darbības rezultāts. Ja jūs neietekmējat apstākļus, tad jūs esat pakļāvīgs.
FINANSIĀLA LABKLĀJĪBA – milzīgs darbs, kas ir īstenojams pateicoties gudrām un saplānotām darbībām. Tas ir, ne tikai jūsu muskuļu darbs, bet arī jūsu domu, gribas un ticības titānisks darbs!
Esam pieraduši grūtībās iet uz banku un ņemt kredītu. Kas ir kredīts? Kredīts – tas ir jūsu parāds! Cik gadus? 10. 20 vai 30. gadus? Vai spējat apzināties cik vieglā veidā jūs šķiraties no savas brīvības? No tās brīvības, par kuru Jēzus ir izlējis savas asinis.
Viņš gribēja jūs atbrīvot no verdzības un parāda, bet jūs tik viegli noniecināt to. Vai spēsiet atdot savu parādu, vai arī tas pēc jūsu nāves kļūs par jūsu bērnu mantojumu?
Vai ne par to brīdina līdzība no Dieva Vārda, kad cilvēks nebija spējīgs atdot parādu un kļuva par vergu pats un visa viņa ģimene!
PARĀDNIEKS – tas ir vergs, naudas vergs. Tātad, par vergu var kļūt ne pieliekot nekādas pūles, diezgan vienkārši attiekties pret to bezatbildīgi.
Var jau būt ticīgs, bet būt mūžīgais vergs un nevis Dieva vergs, bet gan cilvēka vergs, kuram jūs esat parādā naudu.
PARĀDS – tās ir jūsu pārāk liels izdevums un pārāk mazs ienākums.
Bet ko tad darīt? kā saņemt ne tikai vēlamo, bet itin bieži vienkārši nepieciešamo? Cenas taču aug, bet darba algas krīt? Mūsu skatiens uz dzīvi un mūsu rīcības atkarīgas no mūsu zināšanām.
Labs prāts – tas ir cītīga darba rezultāts zināšanu meklējumos. Viņš nerodas cilvēkam nejauši vai lūgšanas rezultātā. Labs prāts – tās ir kļūdu un kritienu mācības, problēmu un grūtību pārvarēšanas rezultāts, tā ir pieredze un zināšanas, kas ir saņemtas un pielietotas.
Dievs nav burvju nūjiņa, kuru pavicinot, jūs varat saņemt nepieciešamu naudas summu. Tādēļ, cik arī jūs lūgsiet Dievu par finansiālu uzplaukumu, Dievs klusēs, ja jūs neko nedarīsiet.
„Labs cilvēks no laba dārguma krātuves sniedz labumu”- (Mateja 12:35)
Mēs varam izņemt labu tikai tad, kad esam kaut ko ievietojuši dārgumu krātuvē. Kas neiegulda sevī labu dārgumu (zināšanas), tam nebūs ko izņemt. Ja viņa dārguma krātuve nepiepildās ar zināšanām, tas nozīmē, ka cilvēks nemeklē dārgumus, viņš vienmēr paliks tukšā.
Meklējiet zināšanu tajā sfērā, kurā strādājat. Strādājiet Pagodinot Dievu, taču
Un neapmānāties, Dievs nav peļams, par to, ko jūs sējat. Jo ko cilvēks sēs, to arī pļaus!
Naudas daudzums jūsu budžetā, tas ir jūsu gudrības rezultāts.
Bet finansiāls uzplaukums – tas ir jūsu prāta stāvoklis.
Paskatīsieties apkārt sev ar Dieva acīm, Kurš ne tikai mīl cilvēkus, bet arī piepilda
viņu vajadzības! Iemācīsieties būt vajadzību apmierinātāji tad ļaudis paši sāks maksāt jums par pakalpojumu.
Ja jūs redzat problēmu atrisināšanu citu ļaužu dzīvē – jūs redzat finansu avotu. Paskatīsieties uz savām finansēm un jūs redzēsiet, kā jūs kalpojat citiem. Ja jums ir vienalga kas notiek ap jums, tas nozīmē, ka jums nav redzējuma, nav Dieva redzējuma par ļaužu vajadzībām, tas nozīmē, ka nav arī finanšu avota.
0 komentāri
Uzraksti, ko domā