„Atgriezieties pie Tā Kunga un sakait Viņam: “Piedod mums visus mūsu pārkāpumus un esi mums žēlīgs” (Hoz.14:3)
“Nepiedošana medicīniskajā literatūrā tiek skatīta kā slimība,” raksta portāls CBN.com. Saskaņā ar dr. Stīvena Standiforda (Steven Standiford), Amerikas Vēža Ārstniecības centra ķirurģijas nodaļas vadītāja, teikto, atteikšanās piedot, ir iemesls, kādēļ cilvēks saslimst un turpina slimot,-zoņo spektrs.com/la.lv
Tādēļ piedošanas terapija tiek izmantota dažādu slimību ārstēšanā, piemēram, vēža ārstēšanā.
“Ir svarīgi dziedēt cilvēka emocionālās brūces un traucējumus, jo tie ļoti ietekmē viņa ārstēšanās norisi,” skaidro ārsts.
No visiem vēža pacientiem, 61% nodarbina piedošanas jautājums un vairāk nekā pusei no viņiem tas ir ļoti smagā formā, secināts dr. Mihaela Barrija (Michael Barry) pētījumā. Viņš ir arī grāmatas “Piedošanas projekts (The Forgiveness Project) autors.
“Ir paredzami, ka hroniska trauksme rada lielu adrenalīna un kortizola līmeni organismā, bet tas noārda to šūnu ražošanu, kas organismā ir “karavīri” un cīnās pret vēzi,” viņš skaidroja.
Barrijs teic, ka pirmais solis piedošanā ir saprast, cik daudz mums piedod Dievs.
“Ja cilvēks piedod no sirds, kas ir “zelta standarts” Bībelē, Mateja nodaļā, spēja piedot dod miera sajūtu. Ļoti bieži pacienti, piedodot, piemin tyieši viegluma sajūtu, kas rodas,” viņš atklāj.
Barrijs teic, ka daudzi cilvēki neapzinās, cik daudz mums nodara dusmas un naids, līdz tās atlaiž.
“Teici To Kungu, mana dvēsele, un viss, kas manī, Viņa svēto Vārdu!
Teici To Kungu, mana dvēsele, un neaizmirsti, ko Viņš tev labu darījis!
Viņš piedod visus tavus grēkus un dziedē visas tavas vainas.” (Ps.103)
0 komentāri
Uzraksti, ko domā