„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Par Spektrs.com

Par SPEKTRS

Kopš 2006. gada žurnāls SPEKTRS aktīvi piedalījies Latvijas un ārvalstu kristīgās pasaules norišu atspoguļošanā. Vairāku gadu garumā žurnāls ir paplašinājis savu darbību, kļūstot ne tikai par ikmēneša žurnālu, bet arī ikdienas kristīgo pašmāju un ārvalstu ziņu publicētāju. Savas darbības laikā ir nodibināti sakari starp masu mēdijiem (kristīgiem un laicīgiem), kristīgām draudzēm, organizācijām, uzņēmumiem un valdības pārstāvjiem.

SPEKTRS mērķis

Internetžurnāla “SPEKTRS” (Spektrs.com) un kristīgās ziņas mērķis – informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Partneri

Internetžurnāls “SPEKTRS” (Spektrs.com) aicina pievienoties jauniem sadarbības partneriem, iesūtot savu informāciju par notikumiem drīzumā, par notikušiem notikumiem, saistošu informāciju vai liecības, uzrādot autora vārdu un uzvārdu.

Sadarbības partneri savu informāciju var sūtīt [email protected]

Brīdinājums – Internetžurnālā “SPEKTRS” un kristīgās ziņas (Spektrs.com) redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju neievietot, ja tās pauž antisemītismu, satur naidīgu raksturu, vai pašreklāmu.

Izmantojot spektrs.com informāciju vai bildes rakstiskā formātā atsauce ar saiti uz spektrs.com obligāta. Izmantojot spektrs.com informāciju Radio/TV ēterā atsauce uz spektrs.com obligāta.

Reklāma

Baneru/saišu izvietošana SPEKTRS.com

Ziņu reklāma

Mēneša Nr. Reklāma

 


Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.