„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Kurš pievācis manu sieru?

Kurš pievācis manu sieru grāmatas lasijums spekts.com
Kurs_pievacis_manu_sieru_gramatas_lasijums_spekts.com

Par autoru: Dr. Spensers Džonsons
Medicīnas zinātņu doktora Spensera Džonsona nopietnā grāmata “Kurš pievācis manu sieru?” sniegs padomu, kā: uztvert pārmaiņas; ātri tām pielāgoties; ar prieku tās izbaudīt; būt gatavam arvien no jauna mainīties. Doktors Spensers Džonsons ir starptautiski atzīts lektors un grāmatu autors, kura atziņas miljoniem cilvēku ir atklājušas vienkāršas patiesības par to, kā dzīvē gūt vairāk panākumu un izvairīties no pārliekas spriedzes.
Divi viņa slavenākie un visvairāk pirktie darbi ir „Kurš pievācis manu Sieru?” un „Menedžeris vienā mirklī”, ko viņš sarakstījis kopā arleģendāro menedžmenta konsultantu filozofijas zinātņu doktoru Kenetu Blančāru

KURŠ PIEVĀCIS MANU SIERU?

Klausies grāmatas lasījumu un rīkojies! Ar sieru autors saprot pilnīgi visu, kas mums svarīgs: darbs, attiecības, karjera, nauda, veselība utt. Nekas nav mūžīgs. Visam, kam ir sākums, ir arī beigas. Taču pārmaiņas parasti nāk tik lēnām, ka reizēm cilvēki tās nepamana vai arī izliekas, ka uz viņiem tās neattiecas. Ir cilvēki, kuri domā, ka citi ir vainīgi pie viņu likstām un panikā bļauj: kurš pievācis manu sieru? Bet katram pašam vien par savu sieru ir jāparūpējas. Izlasi šo nelielo grāmatiņu un noskaidro, kā rīkojās pelēni Manīgais un Mudīgais un mazie cilvēciņi Tīņa un Tūļa. Kurā brīdī viņi pamanīja, ka ar sieru kaut kas nav kārtībā un kā rīkojās. Vai ar tevi ir tāpat?

Vai tevi arī ir skārušas pēdējā laika pārmaiņas? Tad šī grāmata ir domāta tieši tev. Tas ir kā līdzeklis, kas šo brīdi palīdzēs pārvarēt ar smaidu uz lūpām uztverot pārmaiņas kā kaut ko labu un daudzsološu.
Pārmaiņas nereti ir kā jaunas dzīves sākums. Ne vienmēr pārmaiņas mūs skar tieši tajā brīdī, kad mēs to vēlētos, taču kā autors teica: „Pārmaiņas mūs nebūtu pārsteigušas, ja mēs būtu bijuši vērīgi, mēs būtu varējuši tām sagatavoties.”

Mums jāsaprot, ka: „Kaut ko zaudējot, kaut ko tomēr var arī iegūt, jo kaut kur vienmēr ir Cits Siers”, bet ir jāsaprot, ka: „Veci uzskati pie Cita Siera nenovedīs”. Tātad viss ir mūsu pašu spēkos, un viss ir atkarīgs tikai no tā, kā mēs uztveram notiekošās pārmaiņas.
Autors vērš lasītāja uzmanību uz tādām lietām kā:

Bailes
Vienmēr ir bijis un mūžam paliks milzīgs kavēklis mūsu mērķu sasniegšanā.
„Ja kaut kas jādara, lai glābtu situāciju, tad bailes var pamudināt uz rīcību. Slikti ir tad, ja bailes ir tik lielas, ka liedz rīkoties.”

Vizualizācija
Tas ir līdzeklis, kas palīdz saskatīt visos sīkumos to, ko vēlies iegūt. Un domas skaidrība par to, ko vēlies, nenoliedzami dod iespēju pie vēlamā arī tikt.
Pozitīva domāšana un izturēšanās
Ne vienmēr problēma slēpjas citos. Ne vienmēr darbs ir slikts, ne vienmēr tavs dzīves partneris ir tas ļaunais. Mēs tā uzskatām galvenokārt tikai tādēļ, ka mums pret tām lietām laika gaitā ir izveidojusies negatīva attieksme, tāpēc – varbūt pamēģini pamainīt savu attieksmi?
Un daudzas citas…

Grāmatas pamatdomas tiek efektīvi uzsvērtas izmantojot ilustrācijas atsevišķās lapaspusēs, kur liela siera vidū uzrakstītas galvenās stāsta atziņas. Visā grāmatā kopā ir 12 šādas atziņas, kas lieliski palīdz uztvert kopējo domu un kuras grāmatā var vienkārši atrast gadījumos, ja kāda no tām piemirsusies.

Grāmata ir visnotaļ īsa (96.lpp.), tāpēc tā ir piemērota cilvēkiem, kuriem daudz darāmā un nav īpaši daudz laika ko veltīt lasīšanai. Šo grāmatu var izlasīt vienā pēcpusdienā un tās vienkāršā valoda ļauj stāstu uztvert bez grūtībām un iegūtās zināšanas var pielietot uzreiz pēc grāmatas izlasīšanas.

Grāmatas sākumā tiek piedāvāts saraksts ar uzņēmumiem, kuri, pielietojot grāmatā gūtās mācības, spējuši atrisināt problēmas, kas skārušas visus šos uzņēmumus pārmaiņu laikos. Daži no tiem: AAA, Amway, Citibank, Compaq, Dell Computers, General Motors, Hewlwtt-Packard, IBM, Mercedes Benz, Pepsi, US Army, Navy & Airforce, Whirlpoo,l Xero u.c.

Siera baušļi

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO

Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās AUDIO(0)

Rinta Bružēvica :Pāri mums pašiem Kādas svētības ir mūsu tautas pamatos un kā tās atbalsojas mūsdienās. “Mēs nākam no saknēm, un vainagu visa pasaule sauc par Latviju. Mēs to apdzīvojam un piepildām. Te noris mūsu dzīves ar to priekiem un skumjām. Uz mums guļ seno laiku svētība. Tāpēc mēs esam. Un esam tik gudri, talantīgi, varoši,

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?

Jānis Vanags valsts svētkos: Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?(0)

“Kā es stāvēšu Dieva priekšā, kurš dzird nevien “Rīdzenes sarunas”, bet visas sarunas?” (LELB Arhibīskaps Jānis Vanags)  “Raksti Efesas draudzes eņģelim: tā saka tas, kas tur septiņas zvaigznes savā labajā rokā un kas staigā starp septiņiem zelta gaismekļiem: es zinu tavus darbus un tavus pūliņus, un tavu izturību, un to, ka tu nespēj paciest ļaunos

Svētrīts. Arhibīskaps Jānis Vanags: Jēzus uzceļ no miroņiem

Svētrīts. Arhibīskaps Jānis Vanags: Jēzus uzceļ no miroņiem(0)

“Un pēc tam Viņš gāja uz pilsētu, vārdā Naine, un Viņa mācekļi un daudz ļaužu gāja Viņam līdzi. Bet, kad Viņš bija tuvu pie pilsētas vārtiem, lūk, tad iznesa mironi, kas bija savas mātes vienīgais dēls, un tā bija atraitne, un liels pulks pilsētnieku tai gāja līdzi. Un, to redzējis, Tas Kungs par to iežēlojās un tai

Pirmo reizi Jauno Derību latviski lomās ierunājuši bīskapi un mācītāji

Pirmo reizi Jauno Derību latviski lomās ierunājuši bīskapi un mācītāji(0)

Tuvojoties Ziemassvētkiem, tapis Latvijai unikāls audioieraksts, kurā ieskaņota visa Jaunā Derība jaunajā tulkojumā.  Ieraksts šoruden divu mēnešu laikā tapa Mateja baptistu draudzes pagrabiņā – ierakstam pielāgotās telpās. Kā atzīmēja Bībeles biedrības vadītājs Valdis Tēraudkalns, – šo ierakstu raksturo trīs unikālas lietas – dažādu konfesiju pārstāvju dalība, Jaunās Derības teksts ierunāts lomās, Labās Vēsts piedāvājums formātā,

Adventa laika dāvana: Projekta “Ģertrūde” autordziesmas

Adventa laika dāvana: Projekta “Ģertrūde” autordziesmas(0)

Projekta “Ģertrūde” autori atzīst: “Esam pateicīgi mūsu brīnišķīgajam Dievam un jums, mīļā Ģertrūdes draudze, par iedvesmu un atbalstu autordziesmu ierakstiem studijā.” Šobrīd, kā Adventa laika dāvana, tiek pasniegtas 4  dziesmas – “Pateicības dziesma” (Jānis Kungs), “138.Psalms” (Liene Kunga), “Prieks” (Linda Ziemele), “Skaistākā patiesība” (Juta Bērziņa). Autoru iecere ir neapstāties pie esošā, bet turpināt ierakstīt vēl

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.