„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

SPEKTRS pakalpojumiatpakaļ uz sākumlapu

Par SPEKTRS

Kopš 2006. gada žurnāls SPEKTRS aktīvi piedalījies Latvijas un ārvalstu kristīgās pasaules norišu atspoguļošanā. Vairāku gadu garumā žurnāls ir paplašinājis savu darbību, kļūstot ne tikai par ikmēneša žurnālu, bet arī ikdienas kristīgo ziņu publicētāju. Savas darbības laikā ir nodibināti sakari starp masu mēdijiem (kristīgiem un laicīgiem), kristīgām draudzēm, organizācijām, uzņēmumiem un valdības pārstāvjiem.

Masu mēdiji ir neatņemama sabiedrisko attiecību sastāvdaļa. Pozitīvas attiecības ar masu medijiem sekmē labas reputācijas nostiprināšanos jūsu draudzei/organizācijai/uzņēmumam.

SPEKTRS piedāvā

  • Sagatavojam un izplatām preses relīzes par draudzei/organizācijai/uzņēmumam svarīgiem jaunumiem, iepriekš izvēloties piemērotākos medijus.
  • Sagatavojam faktu lapu, kas satur draudzes/organizācijas/uzņēmuma pamatinformāciju, tā darbības virzieniem, produktiem un aktivitātēm.
  • Veicam preses brīfingu/preses konferenču plānošanu un organizēšanu.
  • Sadarbībā ar profesionāliem fotogrāfiem izgatavojam preses un pasākumu foto, ko var izmantot darbā ar medijiem un citiem pozicionēšanas mērķiem.

Pasākumu organizēšana

Sagatavojam un vadām masu pasākumus -seminārus, konferences, prezentācijas.

Reklāma

Baneru/saišu izvietošana SPEKTRS.com

Ziņu reklāma

Mēneša Nr. Reklāma

 

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.