„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Sensācija! DIEVS atmaskots!

Dieva mājvieta nofilmēta ar slepeno kameru!

Ar slēpto kameru kosmosa telpā tika nofilmēta Dieva mītne. Kaut arī kamera spējīga nofiksēt fizisko sfēru, tad garīgo atliek vien iedomāties un vizualizēt savā prātā. 

Bet ja nopietni, tad notikusi tik tiešām sensācija! Pirmo reizi kosmosa pētniecībā ir atklāta planēta ar atmosfēru. Kas liecina, ka Dievs rada planētas līdzīgas zemei. Un kurš lai to zina, varbūt tā ir Dieva mājvieta, vai arī tās ir jaunās mājas, par kurām Dievs ir solījis Rakstos. Un ir tieši tā planēta, kura tiek gatavota, lai Kristus bērnus pārgādātu uz jaunu dzīves vietu. Tad tā ir zīme, ka pēdējie laiki ir pienākuši. Pieņemu, ka tas ir vienkārši mans fantāzijas auglis. Lai arī kā tas būtu, astronomi no Teksasas Amerikā ar „Hobi-Eberli”, teleskopa palīdzību no Zemes skatupunkta apstiprinājuši, ka atraduši planētu ar atmosfēru, citā galaktikas sistēmā. Planēta tika atrasta „Gailenītes” galaktikā HD189733 zvaigznes tuvumā. Ar spektrālo metodes palīdzību, spektra gaismas mainīšanās laikā planētas atmosfērā tika konstatēts nātrija koncentrāts.

                     DIEVA izklaides

Dievs radīja putnus.. Mēs tam noteikti piekrītam, bet kāda būtu mūsu reakcija, ja dzirdētu, ka Dievs rada putnus, ne tikai uz planētas zemes, bet arī veidojot tos no galaktikas sistēmām? Nespētu noticēt, vai ne? Gluži tāpat kā grūti noticēt, ka Dievs dziedina no vēža un spējīgs celt no miroņiem. Ja neticam notiekošiem procesiem uz zemes, tad ko nu, runāt par to, kas notiek ārpus zemes. Mēs varam ticēt un varam neticēt, tas atkarīgs no mums pašiem un no tā, kādas ir personīgās attiecības ar Dievu. Bet Dievs turpina radīt un izklaidēties sev par prieku un iepriecināt arī mūs, iedrošinot atteikties no saviem stereotipiskiem uzskatiem. Jo viss taču ir mainīgs!

Galaktiskā (IRAS 19115-2124) zvaigžņu sistēmas mākoņi ir izveidojuši putna formu. Tā no mūsu galaktiskas sistēmas atrodas 650 miljonu gaismas gadu attālumā.

Putns tika uzņemts ar „Hubble” kosmosa teleskopa palīdzību. Observatorijas kosmosa pētnieki ievērojuši, ka „Iras” zvaigžņu sistēma pārvietojas jeb kustas. Zvaigžņotais putns „burtiski lido”. Putna galvas daļas pārvietošanas ātrums – 400 km/st. Ir novērota vēl kāda svarīga nianse, putns iluminē dažādās krāsās. Apbrīnojams skats!

DIEVS kā vēlas, tā arī dara!

Vakar nebija, bet šodien ir. Fotogrāfijās, kas tika uzņemtas ar „Mars Reconnaissance Orbiter” zondi, uz Marsa tika ieraudzīti neparasti izaugumi, kas iepriekš netika pamanīti. Fakts liecina par to, ka Dievam patīk pievērst sev lieku uzmanību un kā vienmēr Viņam tas perfekti ir izdevies. Radītājam patīk arī novērot cilvēka reakciju. Arī tas ir izdevies un cilvēkos izraisījis lielu interesi.

Zinātnieki uzskata, ka izaugumi radušies Marsa erozijas laikā, sasalušā ūdens okeāna virsmas centrā. Tās formas ir interesantas ar to, ka tās struktūras izveidošanās laikā ir iezīmējusi durvju formu.

Uz otras bildes redzams izveidojums, kas atgādina piramīdas formu.

Kāpēc Dievs rīkojas tik neprognozējami?

Acīm redzot ir divi iemesli.

1. Lai cilvēks ieskatoties debesīs atcerētos par Viņu ;

2. Lai interesantāka dzīvošana.

Uz Marsa izmētāti „galvas kausi”

Fotogrāfijās, kas uzņemtas ar robota “Spirit” palīdzību, redzami savādi priekšmeti. Priekšmeti atgādina galvas kausus. Viens lielāks otrs mazāks.

Skeptiķi varētu teikt, ka tie ir akmeņi, kas atgādina galvas kausu formu. Bet amerikāņu fotogrāfs un piedzīvojumu meklētājs Džoržs Skipers bildēs saskata, kaut ko citu. Dzīvnieku galvas kausus ar acu dobumiem un knābjiem, vai arī lieliem žokļiem. Pētnieka teorijai pievienojas arī daži arheologi un biologi. Tādējādi izveidojot jaunu foto galeriju, salīdzinot kosmosa fotogrāfijas ar zemes fotogrāfijām.

Mazākā atgādina izmirušā senā putna arheopteriksa galvu , kaut gan ir arī zināma līdzība ar strausa galvu.

Starp citu, blakus galvaskausiem ir redzami arī ieapaļas formas, kas atgādina muguras skriemeļus. Tas viss tika pamanīts maza pētījuma teritorijā, tad rodas jautājums, kas tad būtu iespējams atklāt uz pārējās Marsa virsmas?

Kas DIEVAM padomā?

DIEVA darbu atmaskotājs Hubel teleskops.

Saprotams, ka „Durvis”; „Piramīda” un „Galvaskausi” ir pakaļdarinājums, jo oriģinālais variants ir sastopams uz Zemes. Acīm redzot Dievam patīk radīt līdzīgas lietas, kas ir uz zems, arī kosmosā un uz citām planētām. Tas tikai liecina par to, ka viss pasaulē ir saistīts.

Bībelē nav teikts vai uz Marsa ir bijuši ūdens plūdi, kuru rezultātā neviens nav izdzīvojis. Un tikai mūsu civilizācijai ir paveicies, pateicoties Noasa šķirstam. Noteikti gribētos zināt, vai Dievs uz citām planētām arī ir radījis cilvēku? Vai arī, Ādams un Ieva bijuši unikāli un neatkārtojami. Kaut gan, ja ņem vērā Rakstus, tad ir teikts, ka sākotnēji „zeme bija neiztaisīta un tukša..” Tas liecina par to, ka arī citas planētas varētu būt joprojām šajā stadijā. Un tik tiešam ir paveicies tieši mūsu civilizācijai.

Vai nu kā, bet Dievs izklaidējas un ir fantāziju pilns, gluži kā mēs Viņa radījumi, fantazējam un raugāmies debesīs alkstot, kaut ko saskatīt citādāku nekā mēs paši un atšķirīgāku nekā tas, kas ir uz mūsu zemes, cerot, ka tie citi kosmosā uz citām planētām ir labāki, gudrāki un kādreiz atlidos, lai glābtu mūs. Bet, kad redzam, ka esam unikāli savā ziņā, tad nevēlamies piekrist, ka Dievam ir par visu svarīgāk cilvēks uz zemes. Un viļamies, jo viss, kas notiek kosmosā un uz citām planētām ir zemes procesu pakaļdarinājums. Vai tiešām mēs nespējam sevi novērtēt? Un saprast, ka tieši otrādi, mēs esam svarīgāki par NLO fantāziju augli, kuru piemet sātans. Zinātniekiem sagādā lielu vilšanos, redzēt, ka visi jauni atklājumi kosmosā ir tie paši vecie aizmirstie uz zemes. Vienīgi Kristus bērniem sagādā prieku, zinot un apzināties, ka ir unikāli, neatkārtojami un Dieva mīlēti. Arī viņi raugās debesīs, bet nevis meklējot NLO, bet gan Dievu. Kurš ir gudrāks, labāks un ir līdzās, lai glābtu tagad!

76 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”

Ilmārs Hiršs par bijušā baptistu bīskapa Pētera Sproģa piesliešanos „Saskaņai”: “Pārsteigums un šoks”(1)

“Vai Dievs sūta mani tieši šajā vidē darboties? Vidē, kuras pārstāvji pagātnē ir nodarījuši daudz posta un sāpju mūsu tautai. Pie ļaudīm, kur mana izvirzīšana tiek apstiprināta Krievijas Ārlietu ministrijā?” Prof. Ilmārs Hiršs,. Mg.sc.ing., Dr. theol. Šajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa par mūsu savienības bijušā bīskapa Pētera Sproģa pēkšņo un negaidīto iesaistīšanos politikā un vēl

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”

Džeims Kevizels: “Apskaujiet savu krustu un ejiet uz savu mērķi!”(0)

Aktieris Džeimss Kevizels, kurš populārajā Mela Gibsona filmā “Kristus ciešanas” atveidojis Jēzu Kristu, ir nācis klajā ar savu liecību  ASV Katoļu universitāšu studentu asociācijas forumā, kas janvāra sākumā norisinājās Čikāgā. Viņš pastāstīja par savu aicinājumu, par to, kā Gibsona filmas uzņemšanā gūtā pieredze ir ietekmējusi viņa garīgo dzīvi, un aicināja jauniešus kļūt par bezbailīgiem Kristus

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.