„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

Igaunijai ordenis par patriotismu

Valsts rūpes par pamatnācijas interesēm pastiprinās. Viena, no tām pat saņēmusi ordeni. Mūsu Baltijā dzīvojošā kaimiņiene Igaunija. No kuras daudzējādā veidā vajadzētu vien mācīties arī Latvijai.

Savukārt otra ir Austrālija. Saprazdama, ka tālāk pašplūsmā palaist valsts grožus integrācijas jomā vairs nevar atļauties, sākusi rīkoties uzstādot jaunu noteikumu.

Par Bronzas kareivja pārvietošanu Igaunijas premjeram piešķir ordeni

Igaunijas premjers Andruss Ansips no Kanādas igauņiem saņēmis ordeni par Bronzas kareivja pārvietošanu, ziņo “PM Online”.

Bronzas kareivja pārvietošana aprīlī prasīja izcilu drosmi. Mēs noliecam galvu tādas drosmīgas rīcības priekšā. To izdarīja valdība, kura rīkojās veikli un pārliecināti,” sacījis goda konsuls Lāss Leivats.

Viņš norādījis, ka Igauņu Centrālā padome Kanādā nolēmusi pateikties premjerministram par Bronzas kareivja novākšanu un viņu apbalvot ar Kanādas igauņu ordeni.

Līdz ar ordeni izdotajā diplomā rakstīts: “Premjerministram Andrusam Ansipam ir piešķirts Kanādas igauņu ordenis par nopelniem cīņā par Igaunijas brīvību un “igaunības” virzīšanu”.

Kā, saņemot ordeni, sacījis Ansips, viņš neuzskata, ka būtu izdarījis kādu varoņdarbu, kas būtu ordeņa vērts. Viņaprāt, valdība nav veikusi nekādus varoņdarbus, bet gan izpildījusi savu pienākumu.

Premjers arī pie viena pateicies Kanādas igauņiem par Igaunijas prezidenta audzināšanu. “Bez jums un bez Jēkēru nometnes Igaunijai šobrīd nebūtu ļoti laba prezidenta,” sacījis Ansips.

Austrālija imigrantiem pieprasīs integrēties

Austrālijā uz dzīvi apmesties gribošajiem cilvēkiem būs jāizrāda vēlme integrēties tās sabiedrībā, paziņoja imigrācijas ministrs Kevins Endrūss.

Bez pilsonības eksāmena nokārtošanas un apliecinājuma parakstīšanas, ka viņi ir uzticīgi liberālajai demokrātijai, topošajiem pilsoņiem būs jāizrāda arī vēlme iekļauties sabiedrībā, pirms viņi tiks atzīti par jaunajiem Austrālijas pilsoņiem.

“Papildus pilsonības eksāmenam un paziņojumam par vērtībām valdība arī nolēmusi likt lielāku uzsvaru uz potenciālo migrantu spējām iekļauties mūsu sabiedrībā,” sanāksmē Sidnejā pavēstīja Endrūss.

Viņš sacīja, ka potenciālajiem pilsoņiem būs jāizrāda vēlme mācīties angļu valodu un uzticība austrāliešu dzīvesveidam.

“Šo dzīvesveidu ietekmējusi vēsture, kas ietver jūdu-kristiešu ticības un britu kolonistu atnestās tradīcijas,” norādīja Endrūss.

Pēc viņa teiktā, Austrālija, padarot stingrākus vīzu nosacījumus, seko Lielbritānijas un Nīderlandes piemēram.

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE

Kārlis Krēsliņš: NĀKOTNES PASAULE(0)

Kārlis Krēsliņš Br.gen(atv.) Dr.habil.sc.ing   IEVADS. Pasaulē notiek daudz it kā neatkarīgu notikumu. ASV prezidenta vēlēšanas un sabiedrības sašķelšanās divās diezgan radikālās daļās, mazāk vai vairāk tas notiek arī ES valstīs un ES kopumā, pirmkārt, Lielbritānijas izstāšanās no ES, Krievijā notikušas cilvēku indēšanas gadījumi, nemieri Baltkrievija. KF prezidenta V. Putina uzruna Davosas starptautiskajā ekonomiskajā forumā un ĀM

Leonards Inkins: Troļļi

Leonards Inkins: Troļļi(2)

Troļļošana tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.       Reiz britu zemē iznāca kāds nedēļas laikraksts. Katru nedēļu tas priecēja lasītājus ar interesantiem rakstiem, diskusijām un

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Leonards Inkins: kas ir valsts?

Leonards Inkins: kas ir valsts?(0)

18.11.2020. Pie Kārļa Ulmaņa. Foto: Marlēna Pirvica Bieži dzirdu, ka: valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga uc. Par to, kas ir valsts, kopš Platona ir daudz grāmatu uzrakstīts, daudz filmu uzņemts un daudz skaidrots. Bieži par valsti grāmatās paustais,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.