„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

09.11.2009. Latvija: No 18-19. 12. Rīgā, draudzē Prieka Vēsts ”notiks konference “IZRAĒLS-durvis uz svētību”. Goda viesis Ādolfa Hitlera krustmeita, nacistu ģenerāļa meita Rozmarija Klausena,- spektrs.com ziņo Gita Jeske

marierose1

„Nē! Dievs nav atmetis savu tautu! Apsolījums
„Es svētīšu tos, kas tevi svētī…” vēl aizvien ir spēkā!”

Rozmarija Klausena (Zviedrija)
Ādolfa Hitlera krustmeita, nacistu ģenerāļa meita.

Ordinēta kalpotāja un “Joshua Mission” prezidente Zviedrijā, Vācijā, Šveicē un Amerikā. Viņas tēvs savulaik bija nacistu ģenerālis, un viņas dzīve radikāli izmainījās tad, kad nacisti nogalināja viņas tēvu, jo viņš atteicās vajāt un nogalināt ebrejus. Tieši otrādi, viņš tiem palīdzēja bēgt.
Otrā Pasaules kara pieredze piepildīja viņas sirdi ar naidu, rūgtumu un nepiedošanu. Taču pateicoties Dieva brīnišķīgajai želastībai, viņa saņēma dziedināšanu no dvēseles traumām, ko bija ieguvusi bērnībā. Un Dievs lieto viņas liecību, lai dziedinātu un atjaunotu cilvēkus visā pasaulē.

Boriss Grisenko (Kijeva)
Eiropas lielākās mesiānisko ebreju draudzes dibinātājs un rabīns.

Draudze tika nodibināta Kijevā pēc 1995. gada ebreju festivāla, un tās kalpošanu ebrejiem un draudzei pavada zīmes un brīnumi. Tas Kungs ir lietojis šīs mesiāniskās kopienas locekļus kā celmlaužus dažādās kalpošanas un Bībeles mācības jomās.
Pēdējo gadu laikā mācītāju Borisu Grisenko aicina uzstāties konferencēs un semināros, pasniegt lekcijas teoloģiskās skolās un koledžās, dažādās Eiropas valstīs – Āzijā, ASV, Dienvidāfrikā, Kanādā. Tas galvenokārt ir skaidrojams ar viņa netradicionālo pieeju Svēto Rakstu studijām un strauji augošo ebreju kalpošanas un ebreju tautas lomu Kristus Miesā visā pasaulē.

Leons Mazins (Izraēla)

Kalpošana „Shavei Tzion” („Atgriešanās Ciānā) 2001.gadā sākās no mazas draudzītes Haifā, kuru aizsāka veiksmīga mesiānisko ebreju draudze „Kiryat Yam” („Želsirdības teltis”).
Draudzes darbība ir ļoti plaša – vairākās valodās tiek izdots laikraksts „Oāze”, kura mērķis pasludināt Evaņģēlija vēsti gan Izraēlā, gan ārpus tās robežām. Tiek izstrādātas mācību programmas un izglītojošas filmas, draudzes zupas virtuves paēdina vairāk nekā 3000 cilvēkus mēnesī. Pateicoties plašajam labdarības darbam, draudze iemantojusi cieņu un labvēlību vietējo sociālo darbinieku un pašvaldību acīs, kas arvien biežāk mēdz ieteikt to cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās.
Kopā ar citām mesiāniskām draudzēm „Shavei Tzion” cenšas ar Dieva vārdu aizsniegt visus sabiedrības slāņus, tā piepildot pravieša Jesajas vārdus: „Jo no Ciānas izies pamācība un Tā Kunga vārds no Jeruzālemes” (Jes. 2:3).

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Normunds Ozoliņš: Jēzus vai Jūdas skūpsts? Par bīsk. Sproğa prezidenta projektu. Pravietisks sapnis.
Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele

Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele(0)

  Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele  VIDEO   Pirmajā bauslī Dievs saka, ka mums nebūs turēt citus dievus Viņa priekšā, un tieši šī baušļa pārkāpums atnes vislielāko ļaunumu cilvēku un visas valsts dzīvē. Pašas Jāņu brīvdienas nav sliktas, taču apzināta elku kalpība un cenšanās iegūt svētību, izpildot dažādus rituālus, ir citu dievu jeb velna pielūgsme.

Seminārs: Ko par latviešu zīmēm un simboliem saka Bībele?

Seminārs: Ko par latviešu zīmēm un simboliem saka Bībele?(0)

Mūsdienās ik uz soļa saskaramies ar modernā dizainā ietvērtām latviskajām zīmēm – kreklos, mēbelēs, aksesuāros. Vai esat kādreiz domājis, kādu spēku tās nes? un vai par senlatviešu zīmēm ko saka arī Bībele? Lai palīdzētu izprast šīs lietas, ikviens ir aicināts uz semināru 17. jūnijā. Semināra mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ieraudzīt šķēršļus, kas traucē tuvoties Dievam

Pretpraida pasākums 9.jūnijā 10.00

Pretpraida pasākums 9.jūnijā 10.00(0)

Pretpraida pasākums (mītiņš) notiks 9.jūnijā, 10.00 Rīgā, pie Vērmanes dārza (Merķeļa ielā – iepretīm Latviešu biedrības namam). Pasākumu veido Fonds ”Stop Imigrācija!”. Pasākuma mērķis – ”Protests pret homoseksuālisma u.c. psihisku un mentālu noviržu popularizēšanu”. Aicināti piedalīties visi nevienaldzīgie, visi kuri saprot – aizverot actiņas un austiņas,-ziņo spektrs.com Pretpraida pasākuma organizators Andris Orols stāsta: “Mēs tikai atbalstām

Inga Bite (LRA) savākusi 30 Saeimas deputātu parakstus izsakot bažas saistībā ar Eiropas Savienības Tiesā izskatāmo “Coman” lietu

Inga Bite (LRA) savākusi 30 Saeimas deputātu parakstus izsakot bažas saistībā ar Eiropas Savienības Tiesā izskatāmo “Coman” lietu(0)

12.Saeimas deputāte Inga Bite: „Visām Eiropas Savienības dalībvalstīm var tikt radīts pienākums juridiski atzīt viena dzimumu laulību, kas noslēgta ārpus viņu teritorijas. To var saukt par “ideoloģisko kolonizāciju”. Vakar, pēc 12.Saeimas deputātes Ingas Bites no Latvijas Reģionu apvienības frakcijas iniciatīvas 30 Latvijas Saeimas deputāti parakstīja vēstuli Eiropas Savienības tiesai un Eiropas Savienības institūciju vadītājiem,-ziņo spektrs.com

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.