„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

30.04.2010.Latvija-Rīga: par godu valsts svētkiem: Bērnu un jauniešu gadskārtējie Dziesmu un mūzikas svētki atkal ir klāt

1. maijā, Rīgā notiks gadskārtējie bērnu un jauniešu kristīgie Dziesmu un mūzikas svētki, kuros laipni aicināti piedalīties draudžu svētdienskolu ansambļi, mūziķi, individuālie izpildītāji, vecāki, skolotāji un visi interesenti,-ziņo spektrs.com/ lbds.lv – Svētdienskolu apvienība.
Svētku pasākumu norises vietas un laiki:
Semināra draudzes lielajā zālē Lāčplēša ielā 37:
plkst. 10.00 – 11.00 apvienotā bērnu un jauniešu kora sadziedāšanās un kopmēģinājums diriģentu Daces Freivaldes, Ērika Ešenvalda un Lidijas Ēces vadībā; plkst.
11.00 – 12.00 turpat ansambļu un individuālo izpildītāju priekšnesumi. Pēc tam došanās uz Pestīšanas Templi Lāčplēša ielā 117.
Pestīšanas Templī Lāčplēša ielā 117:
plkst. 10.00 – 12.30 notiks orķestra ”Būsim kopā” un mūzikla dalībnieku kopmēģinājums diriģenta Māra Dravnieka vadībā;
plkst. 12.30 – 13.00 kopmēģinājums korim un orķestrim;
plkst. 13.00 – 14.00 pusdienas un kafija (bērniem – dalībniekiem bez maksas, pieaugušajiem Ls 1,-).
Plkst. 14.00 svētku noslēguma koncerts.
Programmā: kora dziesmas, mūzika, individuālie izpildītāji un mūzikls ”Viņu redzēsim”, ko izpildīs orķestris, vokālā un kustību grupa. Pasākumu organizē LBDS Svētdienskolu apvienība sadarbībā ar kristīgo mūziķu kopu “Būsim kopā”, pateicoties ALBA un LBDS draudžu atbalstam.
Pieteikties, rakstot Dacei Freivaldei uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 29759709, tuvāka informācija Svētdienskolu apvienībā (e-pasts – [email protected], tālr. 26272244, Elza Roze).

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

ASV draudze ziedo naudu iedzīvotāju parādu segšanai

ASV draudze ziedo naudu iedzīvotāju parādu segšanai(0)

ASV: Teksasas draudze Covenant Church vairāk nekā 4000 ģimenēm plāno ziedot naudu, lai tās varētu segt mājsaimniecību rēķinus un medicīniskos izdevumus. Ziedojumi būs vairāk nekā 10 miljonu dolāru apmērā, un daudzi ziedojumu saņēmēji būs kara veterāni,-ziņo spektrs.com/lkr.lv Draudzes mācītājs Stefans Hejs (Stephen Hayes) uzsver, ka apgabalā, kurā kalpo draudze, vairs nebūs neviens cilvēks ar parādu par medicīniskajiem

Aptauja: Latvijā Dievam tic 73% iedzīvotāju

Aptauja: Latvijā Dievam tic 73% iedzīvotāju(0)

Vairums Latvijas iedzīvotāju tic Dievam, tā liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Šogad martā iedzīvotājiem tika lūgts atbildēt, vai viņi tic Dievam, vai uzskata sevi par kristiešiem, vai arī netic Dievam,-ziņo spektrs.com/lkr.lv Vairums jeb 73% respondentu atzina, ka kopumā tic Dievam, taču viņu atbildes atšķīrušās saistībā ar uzskatiem par kristietību. 43% Latvijas iedzīvotāju saskaņā

Žurnāliste uzstraucas par Baznīcu ietekmi Latvijā parakstu vākšanas laikā aicinot nepievienoties “Stambulas konvencijai”

Žurnāliste uzstraucas par Baznīcu ietekmi Latvijā parakstu vākšanas laikā aicinot nepievienoties “Stambulas konvencijai”(1)

 „Es neesmu ne par, ne pret Stambulas konvenciju,” raksta Re:Baltica žurnāliste Inga Spriņģe facebook vietnē. Taču, kur ir problēma, par kuru uztraucas žurnāliste esot galvenokārt BAZNĪCAS LIELĀ IETEKME Latvijas politikā. Izmantojot sociālo tīklu analīzi, Re:Baltica atklāja, ka nepilna mēneša laikā Latvijas baznīcas spēja mobilizēt vairāk, nekā 8000 cilvēku, kas parakstījās pret konvenciju. Baznīcas spiediena rezultātā

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi

Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Tukšā kapa notikums mainīja pasaules vēsturi(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis  Jēzus Kristus augšāmcelšanās piemiņas dievkalpojumā. Lieldienu rīta galvenā ziņa: kaps ir tukšs! Notikuma konteksts ir šāds: bija uzmodinātas lielas cerības – gan mācekļos, gan tautā – kuras bija sabrukušas Lielajā Piektdienā. Tukšais kaps bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm. Neviens to negaidīja. Pirmā reakcija bija neticība, bailes, bet arī

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts

Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs: Viņš ir Pashas jērs, kas tika nokauts(0)

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča sprediķis Lielās Ceturtdienas vakara dievkalpojumā, 29. martā Kāpēc mēs esam radīti? Vai varat atbildēt uzreiz. Kāda ir pirmā atbilde, kas nāk prātā? Man grūti katru tagad uzklausīt, bet gribu, lai mēģināt atbildēt sevī vai arī to izdarāt kā mājasdarbu. Gribu pateikt, ka esam radīti laimei. Ticat? Bet vai jūtaties laimīgi?

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.