„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

30.04.2010.Latvija-Rīga: par godu valsts svētkiem: Bērnu un jauniešu gadskārtējie Dziesmu un mūzikas svētki atkal ir klāt

1. maijā, Rīgā notiks gadskārtējie bērnu un jauniešu kristīgie Dziesmu un mūzikas svētki, kuros laipni aicināti piedalīties draudžu svētdienskolu ansambļi, mūziķi, individuālie izpildītāji, vecāki, skolotāji un visi interesenti,-ziņo spektrs.com/ lbds.lv – Svētdienskolu apvienība.
Svētku pasākumu norises vietas un laiki:
Semināra draudzes lielajā zālē Lāčplēša ielā 37:
plkst. 10.00 – 11.00 apvienotā bērnu un jauniešu kora sadziedāšanās un kopmēģinājums diriģentu Daces Freivaldes, Ērika Ešenvalda un Lidijas Ēces vadībā; plkst.
11.00 – 12.00 turpat ansambļu un individuālo izpildītāju priekšnesumi. Pēc tam došanās uz Pestīšanas Templi Lāčplēša ielā 117.
Pestīšanas Templī Lāčplēša ielā 117:
plkst. 10.00 – 12.30 notiks orķestra ”Būsim kopā” un mūzikla dalībnieku kopmēģinājums diriģenta Māra Dravnieka vadībā;
plkst. 12.30 – 13.00 kopmēģinājums korim un orķestrim;
plkst. 13.00 – 14.00 pusdienas un kafija (bērniem – dalībniekiem bez maksas, pieaugušajiem Ls 1,-).
Plkst. 14.00 svētku noslēguma koncerts.
Programmā: kora dziesmas, mūzika, individuālie izpildītāji un mūzikls ”Viņu redzēsim”, ko izpildīs orķestris, vokālā un kustību grupa. Pasākumu organizē LBDS Svētdienskolu apvienība sadarbībā ar kristīgo mūziķu kopu “Būsim kopā”, pateicoties ALBA un LBDS draudžu atbalstam.
Pieteikties, rakstot Dacei Freivaldei uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 29759709, tuvāka informācija Svētdienskolu apvienībā (e-pasts – [email protected], tālr. 26272244, Elza Roze).

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu(0)

Ukrainas prezidents Petro Porošenko uzsvēra Ukrainas Pareizticīgās Baznīcas neatkarības nozīmi un paskaidroja, ka „valstij nevajadzētu iejaukties Baznīcas darbībā”, -ziņo spektrs.com/risu.org.ua „Jo īpaši, ja tā ir ārvalsts. Ukrainas baznīcu nevar kontrolēt no Maskavas, laikā, kad Krievija mums uzbrūk, okupē Krimu, izraisa agresiju pret mūsu valsti austrumos, nogalina ukraiņus. Un tagad, izmantojot dažādus hibrīda kara elementus, tostarp

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu(0)

Pirms dažiem gadiem sensacionāla ziņa ir aplidojusi visu pasauli. To izveidojis viens no svētceļniekiem, kurš atbrauca uz Atonas svēto kalnu Grieķijas austrumos. Pēc pētnieku domām ierakstā dzirdama eņģeļu dziedāšana. . Materiāls sagatavots, izmantojot РЕН ТВ Странное дело un ХВ СОЮЗ Tulkoja: spektrs.com

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”(0)

Dokumentālā filmā „Latvijas simtgades lāpu gājiens” piedalījās lāpu gājiena dalībnieki, daloties ar savu piedzīvoto gājiena laikā. Filmas ievadā uzrunāja Ivo Pavlovičs, Saulkrastu un Skultes luterāņu baznīcu mācītājs. Filmas dalībnieki: Elīna Boguša, Vladislavs Ķīselis, Rūdolfs Kreislers, Juris Dobelis, Visvaldis Freidenfelds, Ritvars Eglājs, Ādams Lipinskis- Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētājs.  

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?

Leonards Inkins: Kad sabruks Krievija?(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    No malas Lasot latviešu patriotu rakstus bieži vai nu jālasa kādas no dzīves atrautas teorijas, vai arī raksti, kuros, kā mēdz teikt datorspeciālisti «pēc noklusējuma» mums automātiski pienākas tas un tas, tiek piesauktas dažādas konvencijas un pat ANO dokumenti.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.