„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.10.2009. Latvija-Rīga: 7.novembrī notiks kristīgās mūzikas un dziesmu festivāls „Mūzikas spārni”

„Nu jau septīto gadu mums ir lieliska iespēja sapulcēties no dažādām Latvijas pilsētām un draudzēm, lai kopā dziedātu, priecātos un piedzīvotu patīkamus pārsteigumus!”,- spektrs.com ziņo draudzes „Prieka vēsts” bērnu darba vadītāja Ketija Sīle.

Mūzikas spārni - notiek reizi gadā novembra mēnesī. Tie ir īpaši svētki, kad bērni, jaunieši un katrs, kas vēlas, var no sirds pagodināt Dievu.

Mērķi:
1. Sarīkot svētkus bērniem, jauniešiem un visu gadagājumu cilvēkiem, lai katrs no mums varētu izbaudīt svaidītu un dinamisku slavēšanu un kalpot Dievam ar prieku!
2. Veicināt sadarbību un sadraudzību ar dažādu Latvijas draudžu bērnu un jauniešu kalpošanām, gūt pieredzes apmaiņu, kā arī palīdzēt viens otram attīstīt šo darbu savās draudzēs.

Festivāla „Mūzikas spārni” programma

Svētku pirmā daļa:

14:00 – 15:30 Dziesmu programma bērniem ar dejām, priekšnesumiem un pārsteigumiem!

15:30 – 17.00  Dažādas atrakcijas, radošās darbnīcas, našķi un balvas. Katram būs iespēja izpaust savu talantu darinot rotas, nozīmītes, dažādus mākslas darbus, piedaloties stafetēs u.c.

17.00 – 18.00 Pārtraukumā būs iespējams izjāt ar poniju, darbosies kafejnīca un spēļu istaba mazajiem.

Svētku otrā daļa:

18.00   Dinamiska un iedvesmojoša slavēšana visiem festivāla dalībniekiem – bērniem, jauniešiem un vecākiem. Ļausim, lai caur dziesmām Dieva klātbūtne mūs atspirdzina, iepriecina un atjauno mūsu sapņus!

Ieeja brīva!

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

Leonards Inkins: Liekuļi

Leonards Inkins: Liekuļi(0)

Drīzumā nekustamo īpašumu tirgū parādīsies visnotaļ rets un ekstravagants objekts – Ilzu baznīca. (Foto: Viesite.lv) Ir gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni. Dievs ir noteicis, ka sešas dienas cilvēkam ir jānodarbojas ar laicīgām lietām, jāstrādā, jārūpējas par ģimeni, valsti un citādi, bet septītā diena jāveltī Viņam.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.