„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.10.2009. Latvija-Rīga: 7.novembrī notiks kristīgās mūzikas un dziesmu festivāls „Mūzikas spārni”

„Nu jau septīto gadu mums ir lieliska iespēja sapulcēties no dažādām Latvijas pilsētām un draudzēm, lai kopā dziedātu, priecātos un piedzīvotu patīkamus pārsteigumus!”,- spektrs.com ziņo draudzes „Prieka vēsts” bērnu darba vadītāja Ketija Sīle.

Mūzikas spārni - notiek reizi gadā novembra mēnesī. Tie ir īpaši svētki, kad bērni, jaunieši un katrs, kas vēlas, var no sirds pagodināt Dievu.

Mērķi:
1. Sarīkot svētkus bērniem, jauniešiem un visu gadagājumu cilvēkiem, lai katrs no mums varētu izbaudīt svaidītu un dinamisku slavēšanu un kalpot Dievam ar prieku!
2. Veicināt sadarbību un sadraudzību ar dažādu Latvijas draudžu bērnu un jauniešu kalpošanām, gūt pieredzes apmaiņu, kā arī palīdzēt viens otram attīstīt šo darbu savās draudzēs.

Festivāla „Mūzikas spārni” programma

Svētku pirmā daļa:

14:00 – 15:30 Dziesmu programma bērniem ar dejām, priekšnesumiem un pārsteigumiem!

15:30 – 17.00  Dažādas atrakcijas, radošās darbnīcas, našķi un balvas. Katram būs iespēja izpaust savu talantu darinot rotas, nozīmītes, dažādus mākslas darbus, piedaloties stafetēs u.c.

17.00 – 18.00 Pārtraukumā būs iespējams izjāt ar poniju, darbosies kafejnīca un spēļu istaba mazajiem.

Svētku otrā daļa:

18.00   Dinamiska un iedvesmojoša slavēšana visiem festivāla dalībniekiem – bērniem, jauniešiem un vecākiem. Ļausim, lai caur dziesmām Dieva klātbūtne mūs atspirdzina, iepriecina un atjauno mūsu sapņus!

Ieeja brīva!

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama

Bijušais transseksuālis: brīvība no dzimuma disforijas ir iespējama(0)

Nesen kristīgo sabiedrību šokēja ziņa, ka meitene no kristiešu ģimenes Amerikā, Ohaio štatā cieš no dzimuma disforijas un, atrodoties dziļā depresijā, pieņēmusi lēmumu mainīt dzimumu, panākot vēlamo Tiesas ceļā. Sabiedrības neizpratni raisa, ka sīvās cīņas ar dzimumu disforijas vietā, tiek izvēlēts pretējs ceļš, ārsts un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs un Hamiltonas apgabala prokurors un Pro-transeksuāļu tiesību atbalstītājs

Aicinājums Latvijas draudzēm uz starpkonfesionālu lūgšanu. 20.10.2018.

Aicinājums Latvijas draudzēm uz starpkonfesionālu lūgšanu. 20.10.2018.(0)

20. oktobrī Rīgā, Skonto hallē, plkst. 14.00 notiks Latvijas simtgadei veltīta starpkonfesionāla tautas lūgšanu sapulce “Dievs, svētī Latviju!”.

Trampa administrācija saņem maisus ar lūgšanu vēstulēm

Trampa administrācija saņem maisus ar lūgšanu vēstulēm(0)

Kongresmenam Maikam Bostam (Mike Bost) nepatīka tas, ko viņš redzēja ASV 2017. gada sākumā. Bieži notika protesti pret Trampu, un daudzi pazīstami cilvēki apliecināja: viņi neatbalsta jauno administrāciju. Un tad viņa sievai radās ideja: nepieciešams apkopot domas un lūgšanas un nosūtīt tās jaunajam prezidentam. “Mēs domājām, ka saņemsim aptuveni 30 vēstules. Bet izrādījās simtiem,” atceras

Kultūrvēsturiska grāmata Latvijas simtgadei: „Ar ticību, cerību, mīlestību cauri gadu simtiem”

Kultūrvēsturiska grāmata Latvijas simtgadei: „Ar ticību, cerību, mīlestību cauri gadu simtiem”(0)

Grāmata „Ar ticību, cerību, mīlestību cauri gadu simtiem. Tukuma Sv. Trīsvienības evaņģēliski luteriskās baznīcas un draudzes vēsture 16.–20. gadsimtā” ir kultūrvēsturisks pētījums un liecību atspoguļojums par Tukuma senāko dievnamu un tā draudzi piecu gadsimtu garumā. Draudzes vēsture atspoguļota saistībā ar attiecīgā laika vēsturiskajiem notikumiem, sniedzot ieskatu Tukuma un novada vēsturē pastāvošajos valstiskajos veidojumos. Pie Tukuma

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu

Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Beldavs : Par Latvijas tapšanu(0)

„Valmieras – Valmiermuižas draudzes mācītājs un vēlākais Latvijas brīvvalsts Izglītības ministrs Kārlis Voldemārs Beldavs  Būdams 4. Saeimas deputāts, Kārlis Beldavs piedzīvos zvaigžņu stundu. Visai negaidīti tiek piedāvāts izglītības ministra portfelis. Viņš, protams, pagodināts, piekrīt, lai gan amatā sabūt iznāk pavisam īsu laiku, no 1934. gada 18. marta līdz 15. maijam. Pēc valsts apvērsuma un trīs dienu iepauzēšanas,

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.