„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.05.2011. Izraēla/ASV/Lielbritānija: palestīniešiem nevajadzētu prasīt atzīšanu ANO pirms kompromisa ar Izraēlu

Palestīniešiem nevajadzētu prasīt sava valstiskuma starptautisku atzīšanu ANO, pirms viņi nav panākuši kompromisu ar Izraēlu, trešdien kopējā preses konferencē ar Lielbritānijas premjeru Deividu Kamerūnu paziņoja ASV prezidents Baraks Obama
,-ziņo spektrs.com/delfi.lv

“Palestīnieši izvēlētos nepareizu ceļu [uz neatkarību], ja mēģinātu to panākt caur ANO, nevis sēžoties pie sarunu galda ar Izraēlu,” sacīja Obama.

ASV līderis paziņoja, ka Izraēlas un palestīniešu konflikta noregulēšanai nepieciešams kompromiss no abām pusēm. Vienlaikus Obama uzsvēra, ka palestīniešu radikālās organizācijas “Hamas” nepiekāpīgā nostāja traucē uzsākt sarunas un panākt kompromisus.

ASV prezidents atzīmēja, ka vissarežģītākie jautājumi – Jeruzalemes nākotne un palestīniešu bēgļu atgriešanās – jārisina abām pusēm bez trešo personu iejaukšanās. “Ja Izraēla un palestīnieši uzsāks sarunas, šos abus jautājumus varēs atrisināt,” uzskata Obama. Viņš arī norādīja, ka konflikta noregulēšanas formulu nevarēs atrast, ja abas puses nesāks apspriest iespējamos kompromisus.

ASV prezidents arī paziņoja, ka uzskata par pamatotām Izraēlas bažas par kustības “Hamas” nolūkiem, kas atsakās atzīt Izraēlas tiesības pastāvēt. “Izraēliešiem ir ļoti sarežģīti sēsties pie pārrunu galda ar partneriem, kuri neatzīst Izraēlas valstiskumu un apšauda to ar raķetēm. Es gribētu, lai palestīnieši neaizmirst, ka arī viņiem ir pienākumi,” norādīja Obama.

“Es uzskatu, ka “Hamas” nav atteikusies no vardarbības un nav atzinusi Izraēlu. “Hamas” nav demonstrējusi gatavību piekāpties un atzīt saistības, ko uzņēmusies Palestīnas nacionālās atbrīvošanas kustība,” norādīja Obama.

1 komentārs

Citi rakstiSākumlapa

Sids Rots “Tas ir pārdabiski”: ASV nākotne ar prezidentu Donaldu Trampu

Sids Rots “Tas ir pārdabiski”: ASV nākotne ar prezidentu Donaldu Trampu(0)

Sids Rots “Tas ir pārdabiski”: ASV nākotne ar prezidentu Donaldu Trampu

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu

Ukraina: Prezidents sola aizstāvību tiem, kuri nolemj pārcelties uz vienoto Ukrainas pareizticīgo baznīcu(0)

Ukrainas prezidents Petro Porošenko uzsvēra Ukrainas Pareizticīgās Baznīcas neatkarības nozīmi un paskaidroja, ka „valstij nevajadzētu iejaukties Baznīcas darbībā”, -ziņo spektrs.com/risu.org.ua „Jo īpaši, ja tā ir ārvalsts. Ukrainas baznīcu nevar kontrolēt no Maskavas, laikā, kad Krievija mums uzbrūk, okupē Krimu, izraisa agresiju pret mūsu valsti austrumos, nogalina ukraiņus. Un tagad, izmantojot dažādus hibrīda kara elementus, tostarp

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu

Pārdabiski: Svētceļnieks ierakstījis eņģeļu dziesmu(0)

Pirms dažiem gadiem sensacionāla ziņa ir aplidojusi visu pasauli. To izveidojis viens no svētceļniekiem, kurš atbrauca uz Atonas svēto kalnu Grieķijas austrumos. Pēc pētnieku domām ierakstā dzirdama eņģeļu dziedāšana. . Materiāls sagatavots, izmantojot РЕН ТВ Странное дело un ХВ СОЮЗ Tulkoja: spektrs.com

Leonards Inkins: Kremļa ierocis

Leonards Inkins: Kremļa ierocis(0)

Leonards Inkins, biedrības “Latvietis”  vadītājs; Dokumentālās filmas „Būt latvietim”  autors; Grāmatas “Neizmantoto iespēju laiks” 3 daļās autors.    Māksla Lai ilustrētu, ne tikai mākslas, bet arī plašāk – kultūras un cilvēka attiecības Jānis Miezītis savā grāmatā «Būt latvietim» runā par ūdeni peldošu cilvēku. Viss, kas palīdz cilvēkam, peldot, noturēties virs ūdens ir māksla (kultūra), bet viss, kas to

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”

Iznākusi dokumentālā filma: „Latvijas simtgades lāpu gājiens”(0)

Dokumentālā filmā „Latvijas simtgades lāpu gājiens” piedalījās lāpu gājiena dalībnieki, daloties ar savu piedzīvoto gājiena laikā. Filmas ievadā uzrunāja Ivo Pavlovičs, Saulkrastu un Skultes luterāņu baznīcu mācītājs. Filmas dalībnieki: Elīna Boguša, Vladislavs Ķīselis, Rūdolfs Kreislers, Juris Dobelis, Visvaldis Freidenfelds, Ritvars Eglājs, Ādams Lipinskis- Polijas partijas “Likums un taisnīgums” vicepriekšsēdētājs.  

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.