„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.08.2013. Latvija: 07.09.2013. norisināsies seminārs ar Hanu un Moniku Augustssonu „Darbs ar cilvēkiem atkarībās”

Sestdien, 7.septembrī no 10.00 līdz 17.00 k/d Prieka Vēsts” norisināsies seminārs „Darbs ar cilvēkiem atkarībās”.

Seminārs paredzēts: Rehabilitācijas centra darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, kuri ikdienā strādā ar atkarīgajiem / bijušajiem ieslodzītajiem. Draudžu kalpotājiem, kuri vēlas kalpot cilvēkiem ar atkarībām un bijušajiem ieslodzītajiem. Cilvēkiem, kuriem ikdienā ir saskarsme ar atkarīgajām personām (radinieki),- spektrs.com informē semināra pārstāvis Dāvids Sīlis.

Dāvids piekodina, ka seminārs nav domāts tiem, kas ir atkarībās, bet tiem, kas vēlas kalpot šādiem cilvēkiem. Taču atbildot uz jautājumu, kāds būtu vienkāršākais veids, lai kļūtu brīvs no atkarībām, kas nospiež cilvēkus ilgus gadus, Dāvids atbild: ” Jo vairāk cilvēks cenšas kļūt atkarīgāks no Jēzus, jo mazāk pār cilvēku var valdīt atkarība.”

Semināra tēmas:
• Rehabilitācijas programmu attīstība, mērķi un virzība.

• Ieskats rehabilitācijas programmu pamattēmās:

1. PADOŠANĀS – saprotot, ka vajadzīga palīdzība.

2. PAZEMĪBA – komunikācijas prasmju apguve. To attīstība visa mūža garumā.

3. IZLĪDZINĀŠANĀS – saņemt brīvību no aizvainojuma un rūgtuma. Spēja saprast un pieņemt realitāti.
Mācīties piedot. Tikt pāri vilšanās sajūtām un dzīves problēmām.

4. ATTIECĪBAS – veidot un uzturēt labas attiecības. Mācīties savaldīt savas emocijas praktiski ikdienā.

5. NOVĒRST SKATU NO SEVIS – sagraut uz sevi orientētu dzīves pieeju, no sevis uz citiem.
Attīstīt empātijas prasmi, līdzjūtību un spēju uzņemties atbildību.

• Latvijas rehabilitācijas centru darbinieku un programmu vadītāju iepazīšanās, prezentācija, kontaktu veidošana, sadraudzība.

• Finanšu piesaistes iespējas Rehabilitācijas centriem. Pieredzes apmaiņa.

SEMINĀRU VADĪS: rehabilitācijas centra “Josua rehab” (Zviedrija, Gamleby) vadītāji Hans un Monika Augustsson. Viņi ir arī mācītāji draudzē „Josua”, kas rehabilitācijas centru ļoti veiksmīgi vada kopš 1988.gada.

Hans Augustssons ir apmācīts socionoms un psihoterapeits. Viņš ir vairāk nekā desmit gadus strādājis Zviedrijas sociālajā dienestā. Monika Augustssone ir licencēta medmāsa un apmācīta psihoterapeite, kura vairāk nekā 15 gadus ir strādājusi slimnīcās. 1987. gadā viņi atsaucās Dieva aicinājumam dibināt Jozuas kristiešu centru (Josua Christian Center) Gamlebijā. Gadu gaitā viņi ir aizsākuši vairākas kalpošanas, piemēram, rehabilitācijas centru, bērnudārzu, pamatskolu, veco ļaužu māju ar restorānu un Bībeles koledžu. Kopumā organizācijā ir nodarbināti 25 darbinieki. Hanss un Monika ir vecākie mācītāji draudzē Church Josua, kurā ir 150 pieaugušie draudzes locekļi un dažādas kalpošanas. Draudze kalpo daudziem cilvēkiem ikgadējās konferencēs, padomu došanā, lūgšanu centrā un “Rehab komandām” apmeklējot citas draudzes.

Gamlebija, kurā ir 3400 iedzīvotāju, atrodas Zviedrijas austrumu krastā pie Baltijas jūras, un tā pieder pie Vastervīkas komūnas,250 kmuz dienvidiem no Stokholmas.

 

REĢISTRĀCIJA no 5. augusta – 2. septembrim.
Reģistrācijas maksa – 5.00 Ls (pusdienas, kafijas pauzes).

PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM ŠEIT:
https://docs.google.com/forms/d/1jgx8CXCF1u6-BUvzPEtGdsg9hEi22a-JDa1axZC8cmo/viewform

 

Svētdien, 8.septembrī Hans un Monika Augustsoni kalpos arī draudzē k/d “Prieka Vēsts,” Rīgā, Bērzaunes ielā 6.

 

3 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei(0)

UZMANĪBU! Forumu ciklā eksperti apspriedīs jaunā mācību satura piedāvājumu. Nedēļas laikā to var brīvi apmeklēt arī interesenti izsakot savu vērtējumu  Kristīgās mācības skolotāja Dita Pavloviča paužot nožēlu stāsta: „Mācu šo priekšmetu jau 14 gadus- kopš tas tika ieviests skolu programmā kā obligāts izvēles priekšmets. Trīs gadu garumā reizi nedēļā no 1.-3. klasei bērni apguva pašu kristietības

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”(0)

Doma baznīcā atklāj jauno vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”, kas veltīta 1991.gada barikādēm un Latvijas neatkarībai,- ziņo spektrs.com/la.lv/vsm.lv Doma baznīcai bija sevišķa nozīme 1991. gada janvāra barikāžu laikā, kad tā pārvērtās par sava veida kaujas nometni, kur neatkarības aizstāvji smēlās garīgo spēku un saņēma gan emocionālo mierinājumu, gan medicīnisko palīdzību. Lai godinātu barikāžu laiku

Juridiskas sarunas par Satversmi

Juridiskas sarunas par Satversmi(0)

Reizi piecos gados Satversmes pieņemšanas gadadienā apspriežam tās iespējamos pilnveidojumus. Piedalīsies: LU docents Jānis Pleps; tiesībsargs Juris Jansons; Latvijas pārstāvis starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce. dalība brīva bez maksas vēlama iepriekšēja pieteikšanās:[email protected] Laiks: 15 februārī, 13:00; Adrese: Raiņa būlvārī 4.

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts(0)

Artūrs Irbe – Ne tikai NHL hokeja leģenda, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, vārtsargs, bet arī vīrietis, tēvs un kristietis. 3. februārī bezmaksas sarunu pasākums, kurā Artūrs dalīsies ar savu stāstu par pārbaudījumiem un uzvarām un šajā ceļā iegūtajam atziņām. Saturs ar uzsvaru vīriešiem, taču aicināts ikviens. 3. februārī Rīgā, Rīgas Vasarsvētku draudzē “Cerība”, Nometņu ielā

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu(0)

Rīgas Ebreju kopiena uzsāk jaunu projektu jauniešiem ar ebreju saknēm un vēlmi iepazīt ebreju kultūru un labi pavadīt laiku kopā ar interesantiem cilvēkiem. Aicinām uz pirmo pasākumu svētdien, 21. janvārī plkst. 12:00! Pasākuma laikā iepazīsim Rīgas Ebreju kopienas namu (Skolas iela 6) – kultūras pieminekli un kādreizējo Ebreju teātra ēku: ielūkosimies, kas notiek aiz “slēgtām

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.