„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.08.2013. Latvija: 07.09.2013. norisināsies seminārs ar Hanu un Moniku Augustssonu „Darbs ar cilvēkiem atkarībās”

Sestdien, 7.septembrī no 10.00 līdz 17.00 k/d Prieka Vēsts” norisināsies seminārs „Darbs ar cilvēkiem atkarībās”.

Seminārs paredzēts: Rehabilitācijas centra darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, kuri ikdienā strādā ar atkarīgajiem / bijušajiem ieslodzītajiem. Draudžu kalpotājiem, kuri vēlas kalpot cilvēkiem ar atkarībām un bijušajiem ieslodzītajiem. Cilvēkiem, kuriem ikdienā ir saskarsme ar atkarīgajām personām (radinieki),- spektrs.com informē semināra pārstāvis Dāvids Sīlis.

Dāvids piekodina, ka seminārs nav domāts tiem, kas ir atkarībās, bet tiem, kas vēlas kalpot šādiem cilvēkiem. Taču atbildot uz jautājumu, kāds būtu vienkāršākais veids, lai kļūtu brīvs no atkarībām, kas nospiež cilvēkus ilgus gadus, Dāvids atbild: ” Jo vairāk cilvēks cenšas kļūt atkarīgāks no Jēzus, jo mazāk pār cilvēku var valdīt atkarība.”

Semināra tēmas:
• Rehabilitācijas programmu attīstība, mērķi un virzība.

• Ieskats rehabilitācijas programmu pamattēmās:

1. PADOŠANĀS – saprotot, ka vajadzīga palīdzība.

2. PAZEMĪBA – komunikācijas prasmju apguve. To attīstība visa mūža garumā.

3. IZLĪDZINĀŠANĀS – saņemt brīvību no aizvainojuma un rūgtuma. Spēja saprast un pieņemt realitāti.
Mācīties piedot. Tikt pāri vilšanās sajūtām un dzīves problēmām.

4. ATTIECĪBAS – veidot un uzturēt labas attiecības. Mācīties savaldīt savas emocijas praktiski ikdienā.

5. NOVĒRST SKATU NO SEVIS – sagraut uz sevi orientētu dzīves pieeju, no sevis uz citiem.
Attīstīt empātijas prasmi, līdzjūtību un spēju uzņemties atbildību.

• Latvijas rehabilitācijas centru darbinieku un programmu vadītāju iepazīšanās, prezentācija, kontaktu veidošana, sadraudzība.

• Finanšu piesaistes iespējas Rehabilitācijas centriem. Pieredzes apmaiņa.

SEMINĀRU VADĪS: rehabilitācijas centra “Josua rehab” (Zviedrija, Gamleby) vadītāji Hans un Monika Augustsson. Viņi ir arī mācītāji draudzē „Josua”, kas rehabilitācijas centru ļoti veiksmīgi vada kopš 1988.gada.

Hans Augustssons ir apmācīts socionoms un psihoterapeits. Viņš ir vairāk nekā desmit gadus strādājis Zviedrijas sociālajā dienestā. Monika Augustssone ir licencēta medmāsa un apmācīta psihoterapeite, kura vairāk nekā 15 gadus ir strādājusi slimnīcās. 1987. gadā viņi atsaucās Dieva aicinājumam dibināt Jozuas kristiešu centru (Josua Christian Center) Gamlebijā. Gadu gaitā viņi ir aizsākuši vairākas kalpošanas, piemēram, rehabilitācijas centru, bērnudārzu, pamatskolu, veco ļaužu māju ar restorānu un Bībeles koledžu. Kopumā organizācijā ir nodarbināti 25 darbinieki. Hanss un Monika ir vecākie mācītāji draudzē Church Josua, kurā ir 150 pieaugušie draudzes locekļi un dažādas kalpošanas. Draudze kalpo daudziem cilvēkiem ikgadējās konferencēs, padomu došanā, lūgšanu centrā un “Rehab komandām” apmeklējot citas draudzes.

Gamlebija, kurā ir 3400 iedzīvotāju, atrodas Zviedrijas austrumu krastā pie Baltijas jūras, un tā pieder pie Vastervīkas komūnas,250 kmuz dienvidiem no Stokholmas.

 

REĢISTRĀCIJA no 5. augusta – 2. septembrim.
Reģistrācijas maksa – 5.00 Ls (pusdienas, kafijas pauzes).

PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM ŠEIT:
https://docs.google.com/forms/d/1jgx8CXCF1u6-BUvzPEtGdsg9hEi22a-JDa1axZC8cmo/viewform

 

Svētdien, 8.septembrī Hans un Monika Augustsoni kalpos arī draudzē k/d “Prieka Vēsts,” Rīgā, Bērzaunes ielā 6.

 

3 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Izraēlas kino dienās aicina apmeklēt bezmaksas kino un ekskursiju uz sinagogu

Izraēlas kino dienās aicina apmeklēt bezmaksas kino un ekskursiju uz sinagogu(0)

Izraēlas kino dienas 21. oktobrī Izraēlas filmu dienu ietvaros kinoteātrī K.Suns pl. 15:30 būs skatāma detektīvkomēdija “Strausa sindroms” (Režisors: Amirs I. Volfs). Upē tiek atrasts kāda vecāka vīra līķis, kam uz rokas ir mistiskas izcelsmes tetovējums. Jauns policijas detektīvs uzņemas izmeklēt šo lietu. Amikams ir atradis iespēju pievienoties baisākajam klubam pasaulē: holokaustā izdzīvojušo klubam. Neraugoties

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana(0)

Profesora Roberta Feldmaņa fonds jūs sirsnīgi aicina uz mācītāja Dr. theol. Roberta Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma “PAR SEVI UN SEV” atvēršanu 31. oktobrī pulksten 17.00 Lutera akadēmijā (Rīgā, Alksnāja ielā 3)

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām(0)

Katoļu baznīcas pasākumā desmitiem tūkstoši cilvēku sestdien Polijā pulcējās uz valsts robežām, lai vienotos kopīgās lūgšanās. Kaut arī šis bija reliģisks pasākums, taču kritiķi tajā saskata atbalstu valdības atteikumam ielaist valstī musulmaņu imigrantus,-ziņo spektrs.com/lkr.lv  Cilvēki ar autobusiem tika nogādāti no vairāk nekā 300 baznīcām uz iepriekš izvēlētām vietām pie robežas. Vairāki priesteri atzina, ka šis

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”(0)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē NA deputāti Nauris Puntulis un Dainis Locis neatbalstīja finansējuma piešķiršanu Rīgas pareizticīgo kamerkora “Blagovest” dalības nodrošināšanai Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē,-ziņo spektrs.com/Nacionālā Apvienība Visi pārējie komitejas locekļi vienbalsīgi atbalstīja finansējuma piešķiršanu. Atgādināsim, ka šī kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir bēdīgi slavenais GKR valdes loceklis, miljonārs,

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi(0)

Portāls Tuvumā.lv veicis kriestiešu aptauju saistībā ar referendumu Katalonijā, tostarp arī viedokli izteikuši Latvijas arhibīskapi,-ziņo spektrs.com Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags: “Es tik labi nepārzinu Spānijas lietas, lai pēc būtības spriestu par Katalonijas neatkarību. Atminoties mūsu tautas pašnoteikšanās centienus, simpātijas ir katalāņu pusē, bet atceros arī savas negatīvās izjūtas pret V.Lindermaņa un I.Girsa rosināto Latgales autonomiju. Lai arī

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.