„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

26.08.2013. Latvija: 07.09.2013. norisināsies seminārs ar Hanu un Moniku Augustssonu „Darbs ar cilvēkiem atkarībās”

Sestdien, 7.septembrī no 10.00 līdz 17.00 k/d Prieka Vēsts” norisināsies seminārs „Darbs ar cilvēkiem atkarībās”.

Seminārs paredzēts: Rehabilitācijas centra darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, kuri ikdienā strādā ar atkarīgajiem / bijušajiem ieslodzītajiem. Draudžu kalpotājiem, kuri vēlas kalpot cilvēkiem ar atkarībām un bijušajiem ieslodzītajiem. Cilvēkiem, kuriem ikdienā ir saskarsme ar atkarīgajām personām (radinieki),- spektrs.com informē semināra pārstāvis Dāvids Sīlis.

Dāvids piekodina, ka seminārs nav domāts tiem, kas ir atkarībās, bet tiem, kas vēlas kalpot šādiem cilvēkiem. Taču atbildot uz jautājumu, kāds būtu vienkāršākais veids, lai kļūtu brīvs no atkarībām, kas nospiež cilvēkus ilgus gadus, Dāvids atbild: ” Jo vairāk cilvēks cenšas kļūt atkarīgāks no Jēzus, jo mazāk pār cilvēku var valdīt atkarība.”

Semināra tēmas:
• Rehabilitācijas programmu attīstība, mērķi un virzība.

• Ieskats rehabilitācijas programmu pamattēmās:

1. PADOŠANĀS – saprotot, ka vajadzīga palīdzība.

2. PAZEMĪBA – komunikācijas prasmju apguve. To attīstība visa mūža garumā.

3. IZLĪDZINĀŠANĀS – saņemt brīvību no aizvainojuma un rūgtuma. Spēja saprast un pieņemt realitāti.
Mācīties piedot. Tikt pāri vilšanās sajūtām un dzīves problēmām.

4. ATTIECĪBAS – veidot un uzturēt labas attiecības. Mācīties savaldīt savas emocijas praktiski ikdienā.

5. NOVĒRST SKATU NO SEVIS – sagraut uz sevi orientētu dzīves pieeju, no sevis uz citiem.
Attīstīt empātijas prasmi, līdzjūtību un spēju uzņemties atbildību.

• Latvijas rehabilitācijas centru darbinieku un programmu vadītāju iepazīšanās, prezentācija, kontaktu veidošana, sadraudzība.

• Finanšu piesaistes iespējas Rehabilitācijas centriem. Pieredzes apmaiņa.

SEMINĀRU VADĪS: rehabilitācijas centra “Josua rehab” (Zviedrija, Gamleby) vadītāji Hans un Monika Augustsson. Viņi ir arī mācītāji draudzē „Josua”, kas rehabilitācijas centru ļoti veiksmīgi vada kopš 1988.gada.

Hans Augustssons ir apmācīts socionoms un psihoterapeits. Viņš ir vairāk nekā desmit gadus strādājis Zviedrijas sociālajā dienestā. Monika Augustssone ir licencēta medmāsa un apmācīta psihoterapeite, kura vairāk nekā 15 gadus ir strādājusi slimnīcās. 1987. gadā viņi atsaucās Dieva aicinājumam dibināt Jozuas kristiešu centru (Josua Christian Center) Gamlebijā. Gadu gaitā viņi ir aizsākuši vairākas kalpošanas, piemēram, rehabilitācijas centru, bērnudārzu, pamatskolu, veco ļaužu māju ar restorānu un Bībeles koledžu. Kopumā organizācijā ir nodarbināti 25 darbinieki. Hanss un Monika ir vecākie mācītāji draudzē Church Josua, kurā ir 150 pieaugušie draudzes locekļi un dažādas kalpošanas. Draudze kalpo daudziem cilvēkiem ikgadējās konferencēs, padomu došanā, lūgšanu centrā un “Rehab komandām” apmeklējot citas draudzes.

Gamlebija, kurā ir 3400 iedzīvotāju, atrodas Zviedrijas austrumu krastā pie Baltijas jūras, un tā pieder pie Vastervīkas komūnas,250 kmuz dienvidiem no Stokholmas.

 

REĢISTRĀCIJA no 5. augusta – 2. septembrim.
Reģistrācijas maksa – 5.00 Ls (pusdienas, kafijas pauzes).

PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM ŠEIT:
https://docs.google.com/forms/d/1jgx8CXCF1u6-BUvzPEtGdsg9hEi22a-JDa1axZC8cmo/viewform

 

Svētdien, 8.septembrī Hans un Monika Augustsoni kalpos arī draudzē k/d “Prieka Vēsts,” Rīgā, Bērzaunes ielā 6.

 

3 komentāri

#1Dace JurjureAugust 27, 2013, 7:26 pm

Ventspilī arī šādu vajadzētu!

#2Davids SilisSeptember 9, 2013, 9:39 pm

Būs iespējams iegādāties DVD ierakstu

    #3Dace JurjureSeptember 19, 2013, 9:46 am

    Forši! Vai iespējams ierakstu noskatīties draudzes mājas lapā?

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

Leonards Inkins: Liekuļi

Leonards Inkins: Liekuļi(0)

Drīzumā nekustamo īpašumu tirgū parādīsies visnotaļ rets un ekstravagants objekts – Ilzu baznīca. (Foto: Viesite.lv) Ir gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni. Dievs ir noteicis, ka sešas dienas cilvēkam ir jānodarbojas ar laicīgām lietām, jāstrādā, jārūpējas par ģimeni, valsti un citādi, bet septītā diena jāveltī Viņam.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.