„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

25.11.2010. Latvija-Liepāja: Vāc parakstus pret seksa tirdzniecību, paraksties arī Tu

“Negribam, lai Latvijas sievietes un meitenes ir kā preces iepirkumu groziņā” – šādu nostāju šodien pauda resursu centra sievietēm “Marta” un veikalu tīkla “The body shop” pārstāves, kas Liepājā vāca parakstus pret seksa tirdzniecību.

Petīcija:

Cilvēku tirdzniecība ir trešā lielākā organizētās noziedzības industrija pasaulē(1). Katru gadu vismaz 1,2 miljoni bērnu un jauniešu nonāk tirdzniecībā, kur viņi tiek pakļauti seksuālai izmantošanai un tiek izmantoti kā lētais darbaspēks(2).

The Body Shop, iedvesmojoties no uzņēmuma dibinātājas Anitas Rodikas nepārtrauktās cīņas par taisnību, turpina cīnīties pret cilvēku tirdzniecību un rosina pasaules vadošos līderus un sabiedrību atzīt mūsdienās pastāvošo verdzību.

Sadarbībā ar Resursu Centru Sievietēm ‘Marta’ mēs vēršamies pie Latvijas Republikas lēmējvaras un rosinām vērsties pret meiteņu un sieviešu tirdzniecību, kā arī pieņemt likumu par seksuālo pakalpojumu pircēju sodīšanu.
Ja šāds likums tiks pieņemts, tad:
• mazināsies pieprasījums meiteņu un sieviešu seksuālajai izmantošanai;
• mazināsies prostitūcijā iesaistīto bērnu īpatsvars;
• mazināsies sekstūristu interese un pieplūdums;
• Latvija nebūs pievilcīga cilvēku tirgotājiem;
• nostiprināsies cieņa pret sievieti, par vērtību kļūs sieviešu un vīriešu līdztiesība;
• uzlabosies sabiedrības veselība, t. sk, veidosies pozitīva izpratne par seksualitāti;
• mazināsies atšķirīgie morālie standarti;
• būs iespējas nodrošināt valsts mēroga atbalstu meitenēm un sievietēm, lai izkļūtu no seksuālās izmantošanas.

Lūdzu paraksti mūsu petīciju. Tavs paraksts var rosināt izmaiņas.

Paraksties arī Tu!

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana(0)

Profesora Roberta Feldmaņa fonds jūs sirsnīgi aicina uz mācītāja Dr. theol. Roberta Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma “PAR SEVI UN SEV” atvēršanu 31. oktobrī pulksten 17.00 Lutera akadēmijā (Rīgā, Alksnāja ielā 3)

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām(0)

Katoļu baznīcas pasākumā desmitiem tūkstoši cilvēku sestdien Polijā pulcējās uz valsts robežām, lai vienotos kopīgās lūgšanās. Kaut arī šis bija reliģisks pasākums, taču kritiķi tajā saskata atbalstu valdības atteikumam ielaist valstī musulmaņu imigrantus,-ziņo spektrs.com/lkr.lv  Cilvēki ar autobusiem tika nogādāti no vairāk nekā 300 baznīcām uz iepriekš izvēlētām vietām pie robežas. Vairāki priesteri atzina, ka šis

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”(0)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē NA deputāti Nauris Puntulis un Dainis Locis neatbalstīja finansējuma piešķiršanu Rīgas pareizticīgo kamerkora “Blagovest” dalības nodrošināšanai Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē,-ziņo spektrs.com/Nacionālā Apvienība Visi pārējie komitejas locekļi vienbalsīgi atbalstīja finansējuma piešķiršanu. Atgādināsim, ka šī kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir bēdīgi slavenais GKR valdes loceklis, miljonārs,

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi(0)

Portāls Tuvumā.lv veicis kriestiešu aptauju saistībā ar referendumu Katalonijā, tostarp arī viedokli izteikuši Latvijas arhibīskapi,-ziņo spektrs.com Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags: “Es tik labi nepārzinu Spānijas lietas, lai pēc būtības spriestu par Katalonijas neatkarību. Atminoties mūsu tautas pašnoteikšanās centienus, simpātijas ir katalāņu pusē, bet atceros arī savas negatīvās izjūtas pret V.Lindermaņa un I.Girsa rosināto Latgales autonomiju. Lai arī

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda(0)

Kriss Valotons (Kris Vallotton) grāmatas „Morālā REVOLUCIJA” Kaila patiesība par SEKSUĀLAJĀM attiecībām autors un mācītājs nesen nācis klajā ar finansiālo piedzīvojumu personīgajā dzīvē. Stāstu tulkoja spektrs.com „Kādu vakaru mēs ar sievu runājām par dažādām lietām un es teicu, būtu jauki, ja Dievišķi tiktu samaksāts rēķins par mūsu māju. Mēs lūdzām Dievu. Tā bija ikdienišķa lūgšana. Pēc sešām nedēļām

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.