„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

25.11.2010. Latvija-Liepāja: Vāc parakstus pret seksa tirdzniecību, paraksties arī Tu

“Negribam, lai Latvijas sievietes un meitenes ir kā preces iepirkumu groziņā” – šādu nostāju šodien pauda resursu centra sievietēm “Marta” un veikalu tīkla “The body shop” pārstāves, kas Liepājā vāca parakstus pret seksa tirdzniecību.

Petīcija:

Cilvēku tirdzniecība ir trešā lielākā organizētās noziedzības industrija pasaulē(1). Katru gadu vismaz 1,2 miljoni bērnu un jauniešu nonāk tirdzniecībā, kur viņi tiek pakļauti seksuālai izmantošanai un tiek izmantoti kā lētais darbaspēks(2).

The Body Shop, iedvesmojoties no uzņēmuma dibinātājas Anitas Rodikas nepārtrauktās cīņas par taisnību, turpina cīnīties pret cilvēku tirdzniecību un rosina pasaules vadošos līderus un sabiedrību atzīt mūsdienās pastāvošo verdzību.

Sadarbībā ar Resursu Centru Sievietēm ‘Marta’ mēs vēršamies pie Latvijas Republikas lēmējvaras un rosinām vērsties pret meiteņu un sieviešu tirdzniecību, kā arī pieņemt likumu par seksuālo pakalpojumu pircēju sodīšanu.
Ja šāds likums tiks pieņemts, tad:
• mazināsies pieprasījums meiteņu un sieviešu seksuālajai izmantošanai;
• mazināsies prostitūcijā iesaistīto bērnu īpatsvars;
• mazināsies sekstūristu interese un pieplūdums;
• Latvija nebūs pievilcīga cilvēku tirgotājiem;
• nostiprināsies cieņa pret sievieti, par vērtību kļūs sieviešu un vīriešu līdztiesība;
• uzlabosies sabiedrības veselība, t. sk, veidosies pozitīva izpratne par seksualitāti;
• mazināsies atšķirīgie morālie standarti;
• būs iespējas nodrošināt valsts mēroga atbalstu meitenēm un sievietēm, lai izkļūtu no seksuālās izmantošanas.

Lūdzu paraksti mūsu petīciju. Tavs paraksts var rosināt izmaiņas.

Paraksties arī Tu!

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Normunds Ozoliņš: Jēzus vai Jūdas skūpsts? Par bīsk. Sproğa prezidenta projektu. Pravietisks sapnis.
Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele

Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele(0)

  Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele  VIDEO   Pirmajā bauslī Dievs saka, ka mums nebūs turēt citus dievus Viņa priekšā, un tieši šī baušļa pārkāpums atnes vislielāko ļaunumu cilvēku un visas valsts dzīvē. Pašas Jāņu brīvdienas nav sliktas, taču apzināta elku kalpība un cenšanās iegūt svētību, izpildot dažādus rituālus, ir citu dievu jeb velna pielūgsme.

Seminārs: Ko par latviešu zīmēm un simboliem saka Bībele?

Seminārs: Ko par latviešu zīmēm un simboliem saka Bībele?(0)

Mūsdienās ik uz soļa saskaramies ar modernā dizainā ietvērtām latviskajām zīmēm – kreklos, mēbelēs, aksesuāros. Vai esat kādreiz domājis, kādu spēku tās nes? un vai par senlatviešu zīmēm ko saka arī Bībele? Lai palīdzētu izprast šīs lietas, ikviens ir aicināts uz semināru 17. jūnijā. Semināra mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ieraudzīt šķēršļus, kas traucē tuvoties Dievam

Pretpraida pasākums 9.jūnijā 10.00

Pretpraida pasākums 9.jūnijā 10.00(0)

Pretpraida pasākums (mītiņš) notiks 9.jūnijā, 10.00 Rīgā, pie Vērmanes dārza (Merķeļa ielā – iepretīm Latviešu biedrības namam). Pasākumu veido Fonds ”Stop Imigrācija!”. Pasākuma mērķis – ”Protests pret homoseksuālisma u.c. psihisku un mentālu noviržu popularizēšanu”. Aicināti piedalīties visi nevienaldzīgie, visi kuri saprot – aizverot actiņas un austiņas,-ziņo spektrs.com Pretpraida pasākuma organizators Andris Orols stāsta: “Mēs tikai atbalstām

Inga Bite (LRA) savākusi 30 Saeimas deputātu parakstus izsakot bažas saistībā ar Eiropas Savienības Tiesā izskatāmo “Coman” lietu

Inga Bite (LRA) savākusi 30 Saeimas deputātu parakstus izsakot bažas saistībā ar Eiropas Savienības Tiesā izskatāmo “Coman” lietu(0)

12.Saeimas deputāte Inga Bite: „Visām Eiropas Savienības dalībvalstīm var tikt radīts pienākums juridiski atzīt viena dzimumu laulību, kas noslēgta ārpus viņu teritorijas. To var saukt par “ideoloģisko kolonizāciju”. Vakar, pēc 12.Saeimas deputātes Ingas Bites no Latvijas Reģionu apvienības frakcijas iniciatīvas 30 Latvijas Saeimas deputāti parakstīja vēstuli Eiropas Savienības tiesai un Eiropas Savienības institūciju vadītājiem,-ziņo spektrs.com

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.