„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

25.11.2010. Latvija-Liepāja: Vāc parakstus pret seksa tirdzniecību, paraksties arī Tu

“Negribam, lai Latvijas sievietes un meitenes ir kā preces iepirkumu groziņā” – šādu nostāju šodien pauda resursu centra sievietēm “Marta” un veikalu tīkla “The body shop” pārstāves, kas Liepājā vāca parakstus pret seksa tirdzniecību.

Petīcija:

Cilvēku tirdzniecība ir trešā lielākā organizētās noziedzības industrija pasaulē(1). Katru gadu vismaz 1,2 miljoni bērnu un jauniešu nonāk tirdzniecībā, kur viņi tiek pakļauti seksuālai izmantošanai un tiek izmantoti kā lētais darbaspēks(2).

The Body Shop, iedvesmojoties no uzņēmuma dibinātājas Anitas Rodikas nepārtrauktās cīņas par taisnību, turpina cīnīties pret cilvēku tirdzniecību un rosina pasaules vadošos līderus un sabiedrību atzīt mūsdienās pastāvošo verdzību.

Sadarbībā ar Resursu Centru Sievietēm ‘Marta’ mēs vēršamies pie Latvijas Republikas lēmējvaras un rosinām vērsties pret meiteņu un sieviešu tirdzniecību, kā arī pieņemt likumu par seksuālo pakalpojumu pircēju sodīšanu.
Ja šāds likums tiks pieņemts, tad:
• mazināsies pieprasījums meiteņu un sieviešu seksuālajai izmantošanai;
• mazināsies prostitūcijā iesaistīto bērnu īpatsvars;
• mazināsies sekstūristu interese un pieplūdums;
• Latvija nebūs pievilcīga cilvēku tirgotājiem;
• nostiprināsies cieņa pret sievieti, par vērtību kļūs sieviešu un vīriešu līdztiesība;
• uzlabosies sabiedrības veselība, t. sk, veidosies pozitīva izpratne par seksualitāti;
• mazināsies atšķirīgie morālie standarti;
• būs iespējas nodrošināt valsts mēroga atbalstu meitenēm un sievietēm, lai izkļūtu no seksuālās izmantošanas.

Lūdzu paraksti mūsu petīciju. Tavs paraksts var rosināt izmaiņas.

Paraksties arī Tu!

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei(0)

UZMANĪBU! Forumu ciklā eksperti apspriedīs jaunā mācību satura piedāvājumu. Nedēļas laikā to var brīvi apmeklēt arī interesenti izsakot savu vērtējumu  Kristīgās mācības skolotāja Dita Pavloviča paužot nožēlu stāsta: „Mācu šo priekšmetu jau 14 gadus- kopš tas tika ieviests skolu programmā kā obligāts izvēles priekšmets. Trīs gadu garumā reizi nedēļā no 1.-3. klasei bērni apguva pašu kristietības

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”(0)

Doma baznīcā atklāj jauno vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”, kas veltīta 1991.gada barikādēm un Latvijas neatkarībai,- ziņo spektrs.com/la.lv/vsm.lv Doma baznīcai bija sevišķa nozīme 1991. gada janvāra barikāžu laikā, kad tā pārvērtās par sava veida kaujas nometni, kur neatkarības aizstāvji smēlās garīgo spēku un saņēma gan emocionālo mierinājumu, gan medicīnisko palīdzību. Lai godinātu barikāžu laiku

Juridiskas sarunas par Satversmi

Juridiskas sarunas par Satversmi(0)

Reizi piecos gados Satversmes pieņemšanas gadadienā apspriežam tās iespējamos pilnveidojumus. Piedalīsies: LU docents Jānis Pleps; tiesībsargs Juris Jansons; Latvijas pārstāvis starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce. dalība brīva bez maksas vēlama iepriekšēja pieteikšanās:[email protected] Laiks: 15 februārī, 13:00; Adrese: Raiņa būlvārī 4.

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts(0)

Artūrs Irbe – Ne tikai NHL hokeja leģenda, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, vārtsargs, bet arī vīrietis, tēvs un kristietis. 3. februārī bezmaksas sarunu pasākums, kurā Artūrs dalīsies ar savu stāstu par pārbaudījumiem un uzvarām un šajā ceļā iegūtajam atziņām. Saturs ar uzsvaru vīriešiem, taču aicināts ikviens. 3. februārī Rīgā, Rīgas Vasarsvētku draudzē “Cerība”, Nometņu ielā

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu(0)

Rīgas Ebreju kopiena uzsāk jaunu projektu jauniešiem ar ebreju saknēm un vēlmi iepazīt ebreju kultūru un labi pavadīt laiku kopā ar interesantiem cilvēkiem. Aicinām uz pirmo pasākumu svētdien, 21. janvārī plkst. 12:00! Pasākuma laikā iepazīsim Rīgas Ebreju kopienas namu (Skolas iela 6) – kultūras pieminekli un kādreizējo Ebreju teātra ēku: ielūkosimies, kas notiek aiz “slēgtām

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.