„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

19.07.2010. Latvija-Krimulda: Slavas un pielūgsmes vakars „Krimuldas baznīcā”

by_marlena_pirvica_slavesanas_un_pielugsmes_vakars_krimulda

Sestdien, evaņģēliski luteriskā Krimuldas baznīcā notika slavas un pielūgsmes vakars. Vakarā piedalījās:

Ieva Supjeva (klavieres un balss)
Austra Klotiņa (vijole)
Izraēls no ASV (ģitāra)
Marlēna Pirvica (solo balss)

Slavas un pielūgsmes vakarā izskanēja Kaspara Ezeriņa, „Jorspace” un Ievas Supjevas repertuārs.,- ziņo spektrs.com

Klātesošos sagaidīja pārsteigums. Bībelē ir teikts, lai mēs pienesam Dievam patīkamu upuru smaržu (3. Moz. 3:16) un mēs esam Dievam patīkama un salda smarža (2. Kor. 2:15).

Šajā gadījumā baznīca tika dekorēta liliju kompozīcijām. Baznīcas ieeju rotāja puķu arka, bet solu galus – liliju kompozīcijas. Tādējādi visa vakara gaitā klātesošie varēja baudīt smaržu ne tikai garīgā ziņā, bet arī fiziskā.
Klātesošiem arī bija izdevība dziedāt līdz vadoties no dziesmu lapiņām, kuras vakara beigās varēja ņemt līdz uz mājām, lai vajadzības gadījumā varētu tajās ieskatīties un gremdēties smaržīgā vakara atmiņās.

Evaņģēliski luteriskās Krimuldas baznīcas mācītājs Austris Juris Rāviņš šāda veida pasākumus vada jau mēneša garumā, uz kuriem ierodas dažādi mūziķi un dziesmu izpildītāji.

Slavas un pielūgsmes vakari „Krimuldas baznīcā” notiek sestdienās plkst. 20.00.

1 komentārs

#1IevaJuly 20, 2010, 2:03 pm

Svētīgs vakars. Ikreiz pēc šiem vakariem cilvēki ir aizskarti ne tikai mūzikas dēļ, bet tāpēc, ka Dievs līdz šim brīdim ir devis Savu žēlastību esot mūsu vidū, uzrunājot un pieskaroties mūsu sirdīm.
Ja vien ir iespēja, noteikti Tevi skubinu doties sestdienās uz Krimuldu 2o.oo.
Lai Dievs svētī arī turpmāk šos vakarus. Viss gods Trīsvienīgajam Dievam Tēvam, Dēlam un Svētajam Garam!

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

Leonards Inkins: Liekuļi

Leonards Inkins: Liekuļi(0)

Drīzumā nekustamo īpašumu tirgū parādīsies visnotaļ rets un ekstravagants objekts – Ilzu baznīca. (Foto: Viesite.lv) Ir gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni. Dievs ir noteicis, ka sešas dienas cilvēkam ir jānodarbojas ar laicīgām lietām, jāstrādā, jārūpējas par ģimeni, valsti un citādi, bet septītā diena jāveltī Viņam.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.