„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

16.12.2009. Latvija-Rīga: ATGĀDINĀJUMS!No 18-19. 12.2009. Rīgā, draudzē Prieka Vēsts ”notiks konference “IZRAĒLS-durvis uz svētību”. Goda viesis Ādolfa Hitlera krustmeita, nacistu ģenerāļa meita Rozmarija Klausena,- spektrs.com ziņo Gita Jeske

marierose1

„Nē! Dievs nav atmetis savu tautu! Apsolījums
„Es svētīšu tos, kas tevi svētī…” vēl aizvien ir spēkā!”

Rozmarija Klausena (Zviedrija)
Ādolfa Hitlera krustmeita, nacistu ģenerāļa meita.

Ordinēta kalpotāja un “Joshua Mission” prezidente Zviedrijā, Vācijā, Šveicē un Amerikā. Viņas tēvs savulaik bija nacistu ģenerālis, un viņas dzīve radikāli izmainījās tad, kad nacisti nogalināja viņas tēvu, jo viņš atteicās vajāt un nogalināt ebrejus. Tieši otrādi, viņš tiem palīdzēja bēgt.
Otrā Pasaules kara pieredze piepildīja viņas sirdi ar naidu, rūgtumu un nepiedošanu. Taču pateicoties Dieva brīnišķīgajai želastībai, viņa saņēma dziedināšanu no dvēseles traumām, ko bija ieguvusi bērnībā. Un Dievs lieto viņas liecību, lai dziedinātu un atjaunotu cilvēkus visā pasaulē.

Boriss Grisenko (Kijeva)
Eiropas lielākās mesiānisko ebreju draudzes dibinātājs un rabīns.

Draudze tika nodibināta Kijevā pēc 1995. gada ebreju festivāla, un tās kalpošanu ebrejiem un draudzei pavada zīmes un brīnumi. Tas Kungs ir lietojis šīs mesiāniskās kopienas locekļus kā celmlaužus dažādās kalpošanas un Bībeles mācības jomās.
Pēdējo gadu laikā mācītāju Borisu Grisenko aicina uzstāties konferencēs un semināros, pasniegt lekcijas teoloģiskās skolās un koledžās, dažādās Eiropas valstīs – Āzijā, ASV, Dienvidāfrikā, Kanādā. Tas galvenokārt ir skaidrojams ar viņa netradicionālo pieeju Svēto Rakstu studijām un strauji augošo ebreju kalpošanas un ebreju tautas lomu Kristus Miesā visā pasaulē.

Leons Mazins (Izraēla)

Kalpošana „Shavei Tzion” („Atgriešanās Ciānā) 2001.gadā sākās no mazas draudzītes Haifā, kuru aizsāka veiksmīga mesiānisko ebreju draudze „Kiryat Yam” („Želsirdības teltis”).
Draudzes darbība ir ļoti plaša – vairākās valodās tiek izdots laikraksts „Oāze”, kura mērķis pasludināt Evaņģēlija vēsti gan Izraēlā, gan ārpus tās robežām. Tiek izstrādātas mācību programmas un izglītojošas filmas, draudzes zupas virtuves paēdina vairāk nekā 3000 cilvēkus mēnesī. Pateicoties plašajam labdarības darbam, draudze iemantojusi cieņu un labvēlību vietējo sociālo darbinieku un pašvaldību acīs, kas arvien biežāk mēdz ieteikt to cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās.
Kopā ar citām mesiāniskām draudzēm „Shavei Tzion” cenšas ar Dieva vārdu aizsniegt visus sabiedrības slāņus, tā piepildot pravieša Jesajas vārdus: „Jo no Ciānas izies pamācība un Tā Kunga vārds no Jeruzālemes” (Jes. 2:3).

Kur? Kad? Cikos?

piektdien 19.12.2009. plkst. 15 00 un 18 00

sestdien 19.12.2009. 11 00 un 15 00

plkst. 18 00 koncerts (ieeja2Ls)

Draudzē PRIEKA VĒSTS,  Bērzaunes iela 6

priekavests.lv

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

Leonards Inkins: Liekuļi

Leonards Inkins: Liekuļi(0)

Drīzumā nekustamo īpašumu tirgū parādīsies visnotaļ rets un ekstravagants objekts – Ilzu baznīca. (Foto: Viesite.lv) Ir gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni. Dievs ir noteicis, ka sešas dienas cilvēkam ir jānodarbojas ar laicīgām lietām, jāstrādā, jārūpējas par ģimeni, valsti un citādi, bet septītā diena jāveltī Viņam.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.