„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

10.06.2010. Latvija-Rīga: Pirmoreiz no 14.06 līdz 15.06. Latvijā dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV

sv_petera_baznica_by_blackhalt

Pirmoreiz Latvijā, tiks uzņemts visā pasaulē plaši pazīstamais dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV, Kalifornijas,- spektrs.com ziņo BMF International Latvija- Gints Rūtenbergs.

Pagājušā gadā Don Valdo uzstāšanās laikā sapulcēs un banketos Lietuvā vien tūkstošiem cilvēku tika Dieva aizskarti, dziedināti un atbrīvoti no fiziskām un mentālām slimībām, dažādām atkarībām, sāpēm un ļaudis piedzīvoja milzīgu Svētā Gara izliešanos.

Don Valdo vadītās sapulces ir raksturīgas ar īpaši spēcīgu Svētā Gara klābūtni, kā rezultātā vieni saņēma dziedināšanu no dažādām slimībām, citi atbrīvošanu no dažādām atkarībām, bailēm, dēmoniskas nospiestības un ietekmes, vēl citi tiek pārpildīti ar tādu Dieva mīlestību, ka tā sāk plūst no viņiem uz citiem.

Cilvēki, kuri ir pabijuši uz Don Valdo sapulcēm, atzīst un liecina par ievērojamām un nozīmīgām izmaiņām viņu dzīvē un kalpošanā Dievam!

Pārliecinieties, ka nepalaižat garām šīs atmodas sapulces, šo vienreizējo unikālo izdevību un iespēju redzēt, kā caur Don Valdo parādās un darbojas Svētā Gara dāvanas, jo Don Valdo Latvijā viesosies tikai dažas dienas.

Ja Jums ir draugi, radinieki vai paziņas, darba kolēģi, kuri vēl nav saskārušies ar Dieva mīlestību savās dzīvēs un vēl  nepazīst Kristu, vai kuriem ir nepieciešams reāls brīnums, dziedināšana no Dieva, jebkāda veida atkarības un lāsta salaušana, kā arī tie, kas vēlas efektīvāk kalpot Jēzum caur Svētā Gara dāvanām- lūdzu, lūdzu, lūdzu, – Dieva dēļ, pastāstiet un uzaiciniet arī viņus uz šīm atmodas sapulcēm, viņi par to Jums vēlāk pateiks paldies !!!

Norises laiks: Rīgā – 14.un 15.Jūnijā

Sapulču norises vieta: Rīgā, Ūnijas ielā 99 (Purvciema centrs)

Laiks: sākums abās dienās – plkst.19.00.

Foto: BlackHalt
art.toooools.com

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Normunds Ozoliņš: Jēzus vai Jūdas skūpsts? Par bīsk. Sproğa prezidenta projektu. Pravietisks sapnis.
Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele

Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele(0)

  Mārcis Jencītis: Līgo svētki un Bībele  VIDEO   Pirmajā bauslī Dievs saka, ka mums nebūs turēt citus dievus Viņa priekšā, un tieši šī baušļa pārkāpums atnes vislielāko ļaunumu cilvēku un visas valsts dzīvē. Pašas Jāņu brīvdienas nav sliktas, taču apzināta elku kalpība un cenšanās iegūt svētību, izpildot dažādus rituālus, ir citu dievu jeb velna pielūgsme.

Seminārs: Ko par latviešu zīmēm un simboliem saka Bībele?

Seminārs: Ko par latviešu zīmēm un simboliem saka Bībele?(0)

Mūsdienās ik uz soļa saskaramies ar modernā dizainā ietvērtām latviskajām zīmēm – kreklos, mēbelēs, aksesuāros. Vai esat kādreiz domājis, kādu spēku tās nes? un vai par senlatviešu zīmēm ko saka arī Bībele? Lai palīdzētu izprast šīs lietas, ikviens ir aicināts uz semināru 17. jūnijā. Semināra mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ieraudzīt šķēršļus, kas traucē tuvoties Dievam

Pretpraida pasākums 9.jūnijā 10.00

Pretpraida pasākums 9.jūnijā 10.00(0)

Pretpraida pasākums (mītiņš) notiks 9.jūnijā, 10.00 Rīgā, pie Vērmanes dārza (Merķeļa ielā – iepretīm Latviešu biedrības namam). Pasākumu veido Fonds ”Stop Imigrācija!”. Pasākuma mērķis – ”Protests pret homoseksuālisma u.c. psihisku un mentālu noviržu popularizēšanu”. Aicināti piedalīties visi nevienaldzīgie, visi kuri saprot – aizverot actiņas un austiņas,-ziņo spektrs.com Pretpraida pasākuma organizators Andris Orols stāsta: “Mēs tikai atbalstām

Inga Bite (LRA) savākusi 30 Saeimas deputātu parakstus izsakot bažas saistībā ar Eiropas Savienības Tiesā izskatāmo “Coman” lietu

Inga Bite (LRA) savākusi 30 Saeimas deputātu parakstus izsakot bažas saistībā ar Eiropas Savienības Tiesā izskatāmo “Coman” lietu(0)

12.Saeimas deputāte Inga Bite: „Visām Eiropas Savienības dalībvalstīm var tikt radīts pienākums juridiski atzīt viena dzimumu laulību, kas noslēgta ārpus viņu teritorijas. To var saukt par “ideoloģisko kolonizāciju”. Vakar, pēc 12.Saeimas deputātes Ingas Bites no Latvijas Reģionu apvienības frakcijas iniciatīvas 30 Latvijas Saeimas deputāti parakstīja vēstuli Eiropas Savienības tiesai un Eiropas Savienības institūciju vadītājiem,-ziņo spektrs.com

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.