„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

10.06.2010. Latvija-Rīga: Pirmoreiz no 14.06 līdz 15.06. Latvijā dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV

sv_petera_baznica_by_blackhalt

Pirmoreiz Latvijā, tiks uzņemts visā pasaulē plaši pazīstamais dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV, Kalifornijas,- spektrs.com ziņo BMF International Latvija- Gints Rūtenbergs.

Pagājušā gadā Don Valdo uzstāšanās laikā sapulcēs un banketos Lietuvā vien tūkstošiem cilvēku tika Dieva aizskarti, dziedināti un atbrīvoti no fiziskām un mentālām slimībām, dažādām atkarībām, sāpēm un ļaudis piedzīvoja milzīgu Svētā Gara izliešanos.

Don Valdo vadītās sapulces ir raksturīgas ar īpaši spēcīgu Svētā Gara klābūtni, kā rezultātā vieni saņēma dziedināšanu no dažādām slimībām, citi atbrīvošanu no dažādām atkarībām, bailēm, dēmoniskas nospiestības un ietekmes, vēl citi tiek pārpildīti ar tādu Dieva mīlestību, ka tā sāk plūst no viņiem uz citiem.

Cilvēki, kuri ir pabijuši uz Don Valdo sapulcēm, atzīst un liecina par ievērojamām un nozīmīgām izmaiņām viņu dzīvē un kalpošanā Dievam!

Pārliecinieties, ka nepalaižat garām šīs atmodas sapulces, šo vienreizējo unikālo izdevību un iespēju redzēt, kā caur Don Valdo parādās un darbojas Svētā Gara dāvanas, jo Don Valdo Latvijā viesosies tikai dažas dienas.

Ja Jums ir draugi, radinieki vai paziņas, darba kolēģi, kuri vēl nav saskārušies ar Dieva mīlestību savās dzīvēs un vēl  nepazīst Kristu, vai kuriem ir nepieciešams reāls brīnums, dziedināšana no Dieva, jebkāda veida atkarības un lāsta salaušana, kā arī tie, kas vēlas efektīvāk kalpot Jēzum caur Svētā Gara dāvanām- lūdzu, lūdzu, lūdzu, – Dieva dēļ, pastāstiet un uzaiciniet arī viņus uz šīm atmodas sapulcēm, viņi par to Jums vēlāk pateiks paldies !!!

Norises laiks: Rīgā – 14.un 15.Jūnijā

Sapulču norises vieta: Rīgā, Ūnijas ielā 99 (Purvciema centrs)

Laiks: sākums abās dienās – plkst.19.00.

Foto: BlackHalt
art.toooools.com

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei

Sabiedriskā apspriešana: Jaunajā mācību saturā izņem kristīgās mācības priekšmetu 1.-3. klasei(0)

UZMANĪBU! Forumu ciklā eksperti apspriedīs jaunā mācību satura piedāvājumu. Nedēļas laikā to var brīvi apmeklēt arī interesenti izsakot savu vērtējumu  Kristīgās mācības skolotāja Dita Pavloviča paužot nožēlu stāsta: „Mācu šo priekšmetu jau 14 gadus- kopš tas tika ieviests skolu programmā kā obligāts izvēles priekšmets. Trīs gadu garumā reizi nedēļā no 1.-3. klasei bērni apguva pašu kristietības

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”

Doma baznīcā atklāj barikāžu laikam veltīto vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”(0)

Doma baznīcā atklāj jauno vitrāžu “Ar degsmi par brīvu Latviju”, kas veltīta 1991.gada barikādēm un Latvijas neatkarībai,- ziņo spektrs.com/la.lv/vsm.lv Doma baznīcai bija sevišķa nozīme 1991. gada janvāra barikāžu laikā, kad tā pārvērtās par sava veida kaujas nometni, kur neatkarības aizstāvji smēlās garīgo spēku un saņēma gan emocionālo mierinājumu, gan medicīnisko palīdzību. Lai godinātu barikāžu laiku

Juridiskas sarunas par Satversmi

Juridiskas sarunas par Satversmi(0)

Reizi piecos gados Satversmes pieņemšanas gadadienā apspriežam tās iespējamos pilnveidojumus. Piedalīsies: LU docents Jānis Pleps; tiesībsargs Juris Jansons; Latvijas pārstāvis starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Kristīne Līce. dalība brīva bez maksas vēlama iepriekšēja pieteikšanās:[email protected] Laiks: 15 februārī, 13:00; Adrese: Raiņa būlvārī 4.

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts

NHL hokeja leģenda Artūrs Irbe: mans stāsts(0)

Artūrs Irbe – Ne tikai NHL hokeja leģenda, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, vārtsargs, bet arī vīrietis, tēvs un kristietis. 3. februārī bezmaksas sarunu pasākums, kurā Artūrs dalīsies ar savu stāstu par pārbaudījumiem un uzvarām un šajā ceļā iegūtajam atziņām. Saturs ar uzsvaru vīriešiem, taču aicināts ikviens. 3. februārī Rīgā, Rīgas Vasarsvētku draudzē “Cerība”, Nometņu ielā

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu

Aina uz ekskursiju, lai iepazītos ar Rīgas Ebreju kopienas namu(0)

Rīgas Ebreju kopiena uzsāk jaunu projektu jauniešiem ar ebreju saknēm un vēlmi iepazīt ebreju kultūru un labi pavadīt laiku kopā ar interesantiem cilvēkiem. Aicinām uz pirmo pasākumu svētdien, 21. janvārī plkst. 12:00! Pasākuma laikā iepazīsim Rīgas Ebreju kopienas namu (Skolas iela 6) – kultūras pieminekli un kādreizējo Ebreju teātra ēku: ielūkosimies, kas notiek aiz “slēgtām

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.