„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

10.06.2010. Latvija-Rīga: Pirmoreiz no 14.06 līdz 15.06. Latvijā dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV

sv_petera_baznica_by_blackhalt

Pirmoreiz Latvijā, tiks uzņemts visā pasaulē plaši pazīstamais dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV, Kalifornijas,- spektrs.com ziņo BMF International Latvija- Gints Rūtenbergs.

Pagājušā gadā Don Valdo uzstāšanās laikā sapulcēs un banketos Lietuvā vien tūkstošiem cilvēku tika Dieva aizskarti, dziedināti un atbrīvoti no fiziskām un mentālām slimībām, dažādām atkarībām, sāpēm un ļaudis piedzīvoja milzīgu Svētā Gara izliešanos.

Don Valdo vadītās sapulces ir raksturīgas ar īpaši spēcīgu Svētā Gara klābūtni, kā rezultātā vieni saņēma dziedināšanu no dažādām slimībām, citi atbrīvošanu no dažādām atkarībām, bailēm, dēmoniskas nospiestības un ietekmes, vēl citi tiek pārpildīti ar tādu Dieva mīlestību, ka tā sāk plūst no viņiem uz citiem.

Cilvēki, kuri ir pabijuši uz Don Valdo sapulcēm, atzīst un liecina par ievērojamām un nozīmīgām izmaiņām viņu dzīvē un kalpošanā Dievam!

Pārliecinieties, ka nepalaižat garām šīs atmodas sapulces, šo vienreizējo unikālo izdevību un iespēju redzēt, kā caur Don Valdo parādās un darbojas Svētā Gara dāvanas, jo Don Valdo Latvijā viesosies tikai dažas dienas.

Ja Jums ir draugi, radinieki vai paziņas, darba kolēģi, kuri vēl nav saskārušies ar Dieva mīlestību savās dzīvēs un vēl  nepazīst Kristu, vai kuriem ir nepieciešams reāls brīnums, dziedināšana no Dieva, jebkāda veida atkarības un lāsta salaušana, kā arī tie, kas vēlas efektīvāk kalpot Jēzum caur Svētā Gara dāvanām- lūdzu, lūdzu, lūdzu, – Dieva dēļ, pastāstiet un uzaiciniet arī viņus uz šīm atmodas sapulcēm, viņi par to Jums vēlāk pateiks paldies !!!

Norises laiks: Rīgā – 14.un 15.Jūnijā

Sapulču norises vieta: Rīgā, Ūnijas ielā 99 (Purvciema centrs)

Laiks: sākums abās dienās – plkst.19.00.

Foto: BlackHalt
art.toooools.com

0 komentāri

Citi rakstiSākumlapa

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana

Norisināsies Dr theol R.Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma atvēršana(0)

Profesora Roberta Feldmaņa fonds jūs sirsnīgi aicina uz mācītāja Dr. theol. Roberta Feldmaņa autobiogrāfijas un dzejoļu krājuma “PAR SEVI UN SEV” atvēršanu 31. oktobrī pulksten 17.00 Lutera akadēmijā (Rīgā, Alksnāja ielā 3)

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām

Polijas katoļi pulcējas uz masu lūgšanu pie valsts robežām(0)

Katoļu baznīcas pasākumā desmitiem tūkstoši cilvēku sestdien Polijā pulcējās uz valsts robežām, lai vienotos kopīgās lūgšanās. Kaut arī šis bija reliģisks pasākums, taču kritiķi tajā saskata atbalstu valdības atteikumam ielaist valstī musulmaņu imigrantus,-ziņo spektrs.com/lkr.lv  Cilvēki ar autobusiem tika nogādāti no vairāk nekā 300 baznīcām uz iepriekš izvēlētām vietām pie robežas. Vairāki priesteri atzina, ka šis

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”

RD finansiāli atbalstīja Aleksandra Brandava vadīto Rīgas pareizticīgo kamerkori “Blagovest”(0)

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē NA deputāti Nauris Puntulis un Dainis Locis neatbalstīja finansējuma piešķiršanu Rīgas pareizticīgo kamerkora “Blagovest” dalības nodrošināšanai Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē,-ziņo spektrs.com/Nacionālā Apvienība Visi pārējie komitejas locekļi vienbalsīgi atbalstīja finansējuma piešķiršanu. Atgādināsim, ka šī kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir bēdīgi slavenais GKR valdes loceklis, miljonārs,

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi

Katalonijas šķiršanās no Spānijas. Latvijas arhibīskapu vērtējums par referenduma norisi(0)

Portāls Tuvumā.lv veicis kriestiešu aptauju saistībā ar referendumu Katalonijā, tostarp arī viedokli izteikuši Latvijas arhibīskapi,-ziņo spektrs.com Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags: “Es tik labi nepārzinu Spānijas lietas, lai pēc būtības spriestu par Katalonijas neatkarību. Atminoties mūsu tautas pašnoteikšanās centienus, simpātijas ir katalāņu pusē, bet atceros arī savas negatīvās izjūtas pret V.Lindermaņa un I.Girsa rosināto Latgales autonomiju. Lai arī

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda

Kriss Valotons: Brīnumaina atbrīvošanās no pusmiljona parāda(0)

Kriss Valotons (Kris Vallotton) grāmatas „Morālā REVOLUCIJA” Kaila patiesība par SEKSUĀLAJĀM attiecībām autors un mācītājs nesen nācis klajā ar finansiālo piedzīvojumu personīgajā dzīvē. Stāstu tulkoja spektrs.com „Kādu vakaru mēs ar sievu runājām par dažādām lietām un es teicu, būtu jauki, ja Dievišķi tiktu samaksāts rēķins par mūsu māju. Mēs lūdzām Dievu. Tā bija ikdienišķa lūgšana. Pēc sešām nedēļām

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.