„Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība.” (Jāņa 14:6)                                               

10.06.2010. Latvija-Rīga: Pirmoreiz no 14.06 līdz 15.06. Latvijā dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV

sv_petera_baznica_by_blackhalt

Pirmoreiz Latvijā, tiks uzņemts visā pasaulē plaši pazīstamais dziedināšanas evaņģēlists Don Valdo no ASV, Kalifornijas,- spektrs.com ziņo BMF International Latvija- Gints Rūtenbergs.

Pagājušā gadā Don Valdo uzstāšanās laikā sapulcēs un banketos Lietuvā vien tūkstošiem cilvēku tika Dieva aizskarti, dziedināti un atbrīvoti no fiziskām un mentālām slimībām, dažādām atkarībām, sāpēm un ļaudis piedzīvoja milzīgu Svētā Gara izliešanos.

Don Valdo vadītās sapulces ir raksturīgas ar īpaši spēcīgu Svētā Gara klābūtni, kā rezultātā vieni saņēma dziedināšanu no dažādām slimībām, citi atbrīvošanu no dažādām atkarībām, bailēm, dēmoniskas nospiestības un ietekmes, vēl citi tiek pārpildīti ar tādu Dieva mīlestību, ka tā sāk plūst no viņiem uz citiem.

Cilvēki, kuri ir pabijuši uz Don Valdo sapulcēm, atzīst un liecina par ievērojamām un nozīmīgām izmaiņām viņu dzīvē un kalpošanā Dievam!

Pārliecinieties, ka nepalaižat garām šīs atmodas sapulces, šo vienreizējo unikālo izdevību un iespēju redzēt, kā caur Don Valdo parādās un darbojas Svētā Gara dāvanas, jo Don Valdo Latvijā viesosies tikai dažas dienas.

Ja Jums ir draugi, radinieki vai paziņas, darba kolēģi, kuri vēl nav saskārušies ar Dieva mīlestību savās dzīvēs un vēl  nepazīst Kristu, vai kuriem ir nepieciešams reāls brīnums, dziedināšana no Dieva, jebkāda veida atkarības un lāsta salaušana, kā arī tie, kas vēlas efektīvāk kalpot Jēzum caur Svētā Gara dāvanām- lūdzu, lūdzu, lūdzu, – Dieva dēļ, pastāstiet un uzaiciniet arī viņus uz šīm atmodas sapulcēm, viņi par to Jums vēlāk pateiks paldies !!!

Norises laiks: Rīgā – 14.un 15.Jūnijā

Sapulču norises vieta: Rīgā, Ūnijas ielā 99 (Purvciema centrs)

Laiks: sākums abās dienās – plkst.19.00.

Foto: BlackHalt
art.toooools.com

0 komentāri

Uzraksti, ko domā

Vārds:
E-pasts:
www:
Komentārs:

Citi rakstiSākumlapa

Leonards Inkins: Maģija

Leonards Inkins: Maģija(0)

Tad atnāca Jēzus no Galilejas uz Jordānu pie Jāņa, lai tas Viņu kristītu. Bet Jānis atturēja Viņu, sacīdams: Man jāsaņem kristību no Tevis, bet Tu nāc pie manis? Bet Jēzus atbildēdams sacīja viņam: Lai tas tā notiek! Tā taču mums pienākas izpildīt visu taisnību! Tad viņš to pieļāva. Pēc kristības Jēzus tūliņ izkāpa no ūdens,

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem

Iesniegta Pateicības vēstule Latvijas valsts vadītājiem(1)

Pagājušā gada 19. oktobrī jau otro reizi pēc kārtas notika viens no lielākajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā – Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī, Latviju!”. Šis pasākums, kas vieno gandrīz visus Latvijā esošos konfesiju vadītājus un ticīgos, tiek rīkots ar mērķi apvienot Latvijas draudzes kopīgā lūgšanā par valsts nākotni, kā arī iestāties par kristīgām un ģimenes

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā

Džejs Lī Grēdijs: Kā uzlādēt garīgās baterijas jeb 7 veidi lūgšanu dzīves atjaunošanai 2020.gadā(0)

J. Lee Grady Dž. Lī Grīds, Žurnāla Charisma līdzautors. Kristīgajā žurnālistikā viņš ir iesaistīts kopš 1981. gada. Dzimis Atlantā, Dž. Lī Grīdam un viņa sievai Deborai ir četras meitas. Vairāku grāmatu autors tostarp populārā grāmata “10 meli, ko baznīca stāsta sievietēm”. Dž. Lī Grīds ir apmeklējis 12 valstis, izaicinot draudzi atbrīvot sievietes kalpošanā un izbeigt

Leonards Inkins: Viltus ziņas

Leonards Inkins: Viltus ziņas(0)

Sistemātisku viltus ziņu mērķis esot, manipulējot ar daļēji reāliem faktiem, mēģināt ietekmēt sabiedrības noskaņojumu, mazināt uzticību valsts institūcijām un amatpersonām, kā arī ietekmēt cilvēku prātus un sirdis. Mūsdienu informācijas karā svarīgākais esot nevis fakti, bet emocijas. Ja izdodas izraisīt sabiedrībā spēcīgas emocijas, bailes vai dusmas, pat tad ja publicētie fakti ir tikai daļēji patiesi, viltus

Leonards Inkins: Liekuļi

Leonards Inkins: Liekuļi(0)

Drīzumā nekustamo īpašumu tirgū parādīsies visnotaļ rets un ekstravagants objekts – Ilzu baznīca. (Foto: Viesite.lv) Ir gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni. Dievs ir noteicis, ka sešas dienas cilvēkam ir jānodarbojas ar laicīgām lietām, jāstrādā, jārūpējas par ģimeni, valsti un citādi, bet septītā diena jāveltī Viņam.

lasīt vairāk

Kontakti un Reklāmas izvietošana

SPEKTRS mērķis - informēt sabiedrību par kristīgām aktualitātēm.

Materiālu (ziņas, raksti, vēstules, ierosinājumi, jautājumi) nosūtīšana - [email protected]

Sociālie tīkli un saziņa

Lasītākās tēmas

© 2006 - 2012 Spektrs.com

Citējot atsauce uz žurnālu SPEKTRS.COM ar SAITI obligāta! Pārpublicējot materiālus drīkst ar SIA „SPEKTRS ANNO” atļauju.